Paskelbtas naujas „Kambario“ kūrėjo Tommy Wiseau filmas „Didysis ryklys“

Paskelbtas naujas „Kambario“ kūrėjo Tommy Wiseau filmas „Didysis ryklys“

Anot naujausių pranešimų Tommy‘is Wiseau, filmo „Kambarys“ (angl. „The Room“) kūrėjas, kuria naują filmą pavadinimu „Didysis ryklys“ (angl. „Big Shark“). „Kambarys“ buvo išleistas 2003 metais ir greitai pagarsėjo kaip vienas prasčiausių kada nors sukurtų filmų, tačiau bėgant metams aplink jį susibūrė milžiniška gerbėjų grupė, kuri pamilo nelogišką filmo siužetą, juokingai prastą vaidybą ir neįprastą kinematografiją. Kino teatruose karts nuo karto yra rengiamos filmo peržiūros, kurių metu susirinkę į salę žiūrovai mėto plastikinius šaukštus į ekraną kaskart, kai filme yra parodomos nuotraukos su tais pačiais šaukštais, esančiais pagrindinio veikėjo kambaryje.

„Kambarys“ seka pagrindinio veikėjo ir režisieriaus Tomio nelaimės istoriją, kurioje jo sužadėtinė Liza yra neištikima jam su jo geriausiu draugu Marku. Po galybės nesirišančio siužeto, įvykių su jo kaimynu Deniu ir Lizos sergančia motina Klodete, Tomis galiausiai ryžtasi savižudybei po to, kai išsiaiškina visą tiesą. Realybėje, T. Wiseau tapo tikrais draugais su Marką vaidinusiu aktoriumi Gregu Sestero, apie kuriuos ir sukasi 2017 metų filmo „Siaubingas artistas“ (angl. „Disaster Artist“) siužetas. Nuo tada režisierius atsidūrė viešame akiratyje ir nuolatos aptarinėjo tęsinius bei su „Kambariu“ susijusius filmus.

Praeitą savaitgalį, T. Wiseau ir G. Sestero kartu dalyvavo „Kambario“ filmo peržiūroje Princo Čarlzo kino teatre Londone ir interviu po filmo metu visus nustebino su naujojo filmo „Didysis“ anonsu. Filmo veiksmas vyksta Naujajame Orleane ir yra įkvėptas režisieriaus gyvenimo laikotarpio tame mieste. Nors pilnas filmo siužetas dar nėra atskleistas, G. Sestero teigė, kad filmas yra apie tris ugniagesius, bandančius išgelbėti pasaulį (greičiausiai nuo ryklio). Dar nėra aišku, ar filmas jau pradėjo savo baigiamuosius darbus, ir tikriausiai bus tęsiamas filmuoti šią vasara, norint jį išleisti ateinantį spalio mėnesį.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles