Pranešama, kad „Disney“ dirba ties dviem filmo „Zootropolis“ tęsiniais

Pranešama, kad „Disney“ dirba ties dviem filmo „Zootropolis“ tęsiniais

2016 m. „Disney“ pelnė milžinišką pasisekimą su animaciniu filmu „Zootropolis“ (angl. „Zootopia“), kuris bilietų kasose surinko didesnį nei 1 mlrd. JAV dolerių pelną bei laimėjo „Oskaro“ apdovanojimą už geriausią ilgametražį animacinį filmą.

Kaip dauguma tikriausiai ir tikėjosi, atsižvelgiant į tai, kokio populiarumo šis filmas susilaukė, buvo kalbama, kad režisieriai Bryonas Howardas ir Richas Moore‘as sugrįš tęsiniui, tačiau balso aktoriaus Tommy‘io „Tiny“ Listerio teigimu, „Disney“ iš tikrųjų dirba ne ties vienu, bet ties dviem naujais „Zootropolio“ filmais. „Aš tikrai galiu pasakyti, kad aš dirbu ties kitu „Zootropolio“ filmu kartu su „Disney“, – sakė T. Listeris neseniai įvykusiame gerbėjų susitikime. „Iš viso bus trys šio filmo dalys… Mes („Zootropolis“) esame didžiausias filmas, kurį gamina „Disney“. Paskutinis kainavo 240 milijonų JAV dolerių. Šis, kiek teko girdėti, kainuos 300 mln. JAV dolerių. Štai ką jie išleido biudžetui, o ne reklamai“, – kalbėjo balso aktorius.

Filmo „Zootropolis“ veiksmas vyksta pasaulyje, kuriame gyvena antropomorfiniai gyvūnai. Čia pasakojama apie policijos pareigūnę triušę  Džiudę (akt. Ginner Goodwin), kuri tam, kad atskleistų vykstantį sąmokslą, turi užmegzti ryšį su raudonuoju lapinu Niku (akt. Jasonas Batemanas), Pirmoji filmo dalis uždirbo daugiau nei 1 milijardą dolerių ir po animacinio filmo „Ledo šalis“ (angl. „Frozen“), užima antrąją vietą „Walt Disney Animation Studios“ išleistų filmų tope.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles