Atskleista pirmoji „Nuostabioji moteris 1984“ nuotrauka (ir galima siužeto detalė)

Atskleista pirmoji „Nuostabioji moteris 1984“ nuotrauka (ir galima siužeto detalė)

Atrodo, kad net superherojų filmai neatsilaiko prieš paskutinius keletą metų besitęsiančią devintojo dešimtmečio atgaivinimo madą – kitąmet pasirodysiantis „Nuostabiosios moters 1984“ (lietuviškai šis „Wonder Woman“ pavadinimas skamba taip, lyg tai būtų Mis Pasaulio apdovanojimas) taip pat nukels į šį dešimtmetį.

Tiesa, greičiausiai pamatysime kažką arčiau „Stebėtojų lygos“ („Watchmen“), nei rožinės ir mėlynos perpildyto „Neoninio demono“ – filmo siužetas suksis apie Šaltojo karo metus ir konfliktą su Sovietų sąjunga. Žinoma, kad pagrindinės „blogiukės“ rolę atliks Kristen Wiig, vaidinsianti Barbarą An Minervą. Tai britė antropologė, radusi prarastąjį Urzkartagano miestą ir, po senovinio ritualo, tapusi deivės Gepardės (angl. Cheetah) įsikūnijimu.

Aiškėja ir daugiau detalių: filme pasirodys Pedro Pascalis (Oberynas Martelis iš „Sostų karų“), turėjęs vaidinti atšauktoje „Nuostabiosios moters“ serialo adaptacijoje. Kol kas dar neskelbiama, kokį vaidmenį jis atliks. Didžioji komandos dalis, įskaitant režisierę Patty Jenkins, išliks ta pati.

Toliau atskleidžiamas būsimo filmo turinys!

Vakar pasirodė pirmieji vaizdai iš filmo. Pirmame kadre matome Dianą Prince prieš televizorių sieną (viename jų matoma Kristi iš „Kvaišų šeimynėlės“ bei to meto populiarus serialas „Dalasas“ (angl. „Dallas“)) – čia taip pat galime įžvelgti vizualių paralelių su „Stebėtojų lyga“. Antrasis kadras gali būti laikomas siužeto atskleidimu: jame – Chriso Pine’o veikėjas Stivas Trevoras, žuvęs Pirmojo pasaulinio karo metu. Akivaizdu, kad pamatysime, kaip Trevoras išvengė mirties.

Iki pirmojo video anonso laukti dar ilgoka, kadangi „Nuostabioji moteris 1984“ pasirodys tik kitų metų lapkričio mėnesį, tačiau laukiame daugiau užuominų apie juostą!

Nuostabioji moteris 1984 / Warner Bros. nuotr.
Nuostabioji moteris 1984 / Warner Bros. nuotr.
Nuostabioji moteris 1984 / Warner Bros. nuotr.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles