Režisierius Bong Joon-Ho jau kuria naują siaubo filmą

Režisierius Bong Joon-Ho jau kuria naują siaubo filmą

Nors šeštasis Pietų Korėjos režisieriaus Bong‘o Joon-Ho filmas „Okja“ su Oskaro laureate Tilda Swinton ir amerikiečių aktoriumi Paulu Dano dar tik pakeliui į kino teatrus (premjera numatoma šių metų birželio 28 d.), jau skelbiama apie jo naują būsimą projektą. Taigi, nors B. Joon-Ho dar niekada taip iš karto nepuolė prie naujo filmo kūrimo, šįkart, panašu, ilsėtis nebus kada. Juolab kad būsimoji juosta – siaubo filmas „Parazitas“ (angl. „Parasite“) – kino teatrus turėtų pasiekti jau kitais metais.

Šiame filme pasirodys aktorius Song‘as Kang-ho. „Parazitas“ – tai siaubo filmas, pasakosiantis apie šeimą, kuri turi pasipriešinti iškilusiam pavojui. Skamba grynai kaip saldainis režisieriui B. Joon-Ho. O ypatingai trumpi terminai leidžia manyti, kad filmavimas prasidės nedelsiant.

Šia proga B. Joon-ho ketvirtą kartą suburs tą pačią komandą, kurioje vėl dirbs kartu su aktoriumi S. Kang-ho, matytu ankstesniuose šio režisieriaus filmuose „Žudiko prisiminimai“ (kor. „Salinui chueok“, 2003 m.), „Šeimininkas“ (kor. „Gwoemul“, 2006 m.) ir „Sniego traukinys“ (angl. „Snowpiercer“, 2013 m.). Korėjiečių kino žvaigždė taip pat yra vaidinęs kitų žinomų šios šalies režisierių filmuose, pavyzdžiui Kim Ji-woon‘o „Geras, blogas ir keistas“ (kor. „Joheunnom nabbeunnom isanghannom“, 2008 m.) ar Park Chan-Wook‘o „Troškulys“ (kor. „Bajkwi“, 2009 m.).

Tiesa, nei režisierius, nei aktorius kol kas oficialiai nepatvirtino šios informacijos apie būsimą projektą. Belieka šiek tiek palaukti – kaip ir kol kas naujausio jau baigto B. Joon-Ho filmo „Okja“, kuriame pasakojami jaunos merginos Mijos, vykstančios vaduoti savo draugo – didžiulio gyvūno, vardu Okja, – kurį pagavo tarptautinė kompanija, nuotykiai.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles