Bus kuriamas Hario Poterio serialas

Bus kuriamas Hario Poterio serialas

Internetinių platformų transliuotojų kare dėl vartotojų kai kas nusprendė išsitraukti sunkiąją artileriją. Ne tik „Disney“ ar „Marvel“, ar „Žvaigždžių karai“ (angl. „Star Wars“) (jau laukiama šios kosminės epopėjos serialo). Nuo jų neatsilieka  „Warner Bros.“, savo ruožtu ketinanti kurti Hario Poterio serialą. Populiariosios kultūros kontekste šis koziris neabejotinai laimi prieš visus kitus.

Tiesą sakant, serialo apie Hario Poterio pasaulį kūrimo galimybė nėra labai didelė naujiena – iš esmės tebuvo laiko klausimas, kada ši kultinė knygų ir filmų serija sulauks ją papildančių projektų. Tad kartą atradus auksinius kiaušinius dedančią žąsį būtų kvaila jos neišnaudoti. Juolab, kad J. K. Rowling sukurtas Hario Poterio pasaulis dar ir šiandien plečiasi: kuriama šalutinė penkių filmų serija „Fantastiniai gyvūnai“ (angl. „Fantastic Beasts“), pasakojanti Hario Poterio įvykių priešistorę, pastatytas spektaklis „Haris Poteris ir prakeiktas vaikas“ (angl. „Harry Potter and the Cursed Child“), rodantis suaugusį Harį, Hermioną ir Ronį, pasirodė kompiuterinis žaidimas „Wizards Unite“… Tad serialas buvo paskutinė trūkstama dalis.

Projektas kol kas dar tik pradedamas kurti ir visa informacija griežtai saugoma. Visgi, anot interneto svetainės „We Got This Covered“, tai bus priešistorė, o serialo veiksmas turėtų plėtotis Hogvartse, Europoje. Be jau šiek tiek žinomų su Hario Poterio visata susijusių personažų, galima tikėtis išvysti ir visai naujų veikėjų.

Taigi Hario Poterio fanai, kurie po paskutinio šios serijos filmo „Haris Poteris ir mirties relikvijos“ (angl. „Harry Potter and the Deathly Hallows“) jautė šiokią tokią tuštumą, gali pralinksmėti ir laukti būsimo serialo.

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. Deimantas / 2019 liepos 14

    Warner Bros paneigė šias kalbas – kol kas neplanuojama jokio „Hario Poterio“ serialo.