„Telia Lietuva“ padovanojo įsimintiną dieną „Sostų karų“ gerbėjams

„Telia Lietuva“ padovanojo įsimintiną dieną „Sostų karų“ gerbėjams

Dvejus metus trukęs laukimas baigėsi.

Praėjusią savaitę renginio svečiai tiesiogine žodžio prasme galėjo „apšalti“ iš nuostabos gavę rankoje netelpančius didžiulius ledo luitus. Taip, tikrų tikriausius, šalčiu alsuojančius luitus, iš kurių gelmės žvelgė ne kas kitas, o Nakties Karalius, kuris žinomas iš visame pasaulyje populiaraus serialo „Sostų karai“ (angl. „Game of Thrones“). Ilgai drebėti neteko, nes pas mus planetoje (priešingai nei seriale) ateina pavasaris, ir ištirpus ledui buvo galima rasti pakvietimą į balandžio 15 d. renginį „Forum Cinema Vingis“ kino teatre, kuriuo pasirūpino „Telia Lietuva“ ir „Ledo meistrai“.

Jokia paslaptis, koks tai renginys – mat šios dienos ilgai laukė daugybė žmonių visame pasaulyje ir Lietuvoje. Tai – aštuntojo ir paskutiniojo „Sostų karų“ sezono premjeros diena! Prieš prasidedant reginiui svečiai galėjo paklausyti „Telia Lietuva“ atstovo moderuojamo pokalbio su Andriumi Tapinu, Živile Diawara ir Aidu Puklevičiumi, kurie pasidalijo savo patirtimi, susijusia su serialu, ir nuomone apie tai, kas pagaliau užims geležinį sostą. Nors šie svečiai prognozuoja saldžią ir Holivudišką pabaigą, žiūrovai geriau nei kas kitas žino, kaip šis serialas sugeba nustebinti ir be gailesčio užbaigti veikėjų pasirodymą, todėl tikėtis galima visko.

„Sostų karai“ šiuo metu yra, turbūt, populiariausias serialas pasaulyje, todėl neabejojama, jog ateinančias savaites gerbėjai su nekantrumu lauks kiekvienos serijos, baimindamiesi dėl savo mėgstamų veikėjų likimo ir tikėdamiesi, kad pabaigoje būtent jie užims taip trokštamą geležinį sostą. Aštuntąjį sezoną sudarys viso labo tik 6 serijos, todėl nevalia praleisti nė minutės šio džiaugsmo. Serialas sukurtas remiantis George R. R. Martino knygomis ir jame vaidina tokios žvaigždės kaip Peter Dinklage, Lena Headey, Emilia Clarke, Kit Harington, Sophie Turner, Maisie Williams, Nikolaj Coster-Waldau ir dar daugelis kitų.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles