Bus kuriama ir trečia John Wick dalis

Bus kuriama ir trečia John Wick dalis

Praėjusį savaitgalį „New York Comic Con“ renginyje Keanu Reevesas kartu su režisieriumi Chadu Stahelski pagaliau pristatė pirmąjį „John Wick: Chapter 2“ anonsą. Ir nors finansiniai lūkesčiai dar nėra aiškūs, skelbiama, kad studijai tai nė motais ir ši nusprendė kurti trečiąją serijos dalį. Chadas Stahelski taip pat užsiminė, kad į juostą turėtų sugrįžti ir pora jau pasirodžiusių antraplanių aktorių.

Šią akimirką apie trečiąją serijos dalį beveik nieko nežinoma – iš norų galima suprasti tik tiek, kad studija nori pasiruošti trečios dalies kūrimams ir plėsti pačią Johno Wicko visatą. Bendraudamas su portalo „Collider“ žurnalistais režisierius atskleidė, kad filmo kūrimas yra dar tik pačioje pirminėje stadijoje: „Studija mūsų iš anksto paprašė susėsti ir sugalvoti kąnors patrauklaus filmo tęsiniui. Kolkas galime atskleisti tik tiek, kad Ianas McShane’as ir Lance’as Reddickas turėtų suvaidinti ryškesnius vaidmenis. Savo kraityje turime kelias intriguojančias idėjas“.

Tiek I. McShane’as, tiek L. Reddickas filmavosi abiejuose filmuose, o jų patvirtinimas trečiai juostai tik leidžia suvokti jų svarbą serijos tąsai.

Kalbėdamas apie antrą dalį, C. Stahelski užsiminė apie scenarijų: „Įsivaizduokit, kai turėjome sugalvoti scenarijų filmui, mes gan greitai sugalvojome apie dešimt tikrai blogų idėjų. Kelis sykius spėjome nusispjauti į projektą, tačiau vieną dieną gimė geniali idėja ir mes nustojome nerimauti. Žinoma, tikrai sunku spręsti, ar gerumu juosta prilygs pirmajai daliai, tačiau žvelgiant tam tikrais kampais – taip, mes ne tik išnarpliojome herojų asmeninius pasaulius, bet ir suteiksime galimybę žiūrovui mėgautis filmu visai kitaip. Kaip? Pamatysite“.

Antras serijos filmas „John Wick: Chapter 2“ kino teatruose pasirodys 2017-ų metų vasario 10-ąją, o pagrindinius vaidmenis juostoje suvaidins Keanu Reevesas, Ruby Rose, Peteris Stormare’as bei tie patys anksčiau paminėti I. McShane’as su L. Reddicku.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles