„Londono apgultis“ įvyks 2016 metais

„Londono apgultis“ įvyks 2016 metais

Veiksmo trilerio „Londono apgultis“ (angl. „London Has Fallen“) premjera su Gerardu Butleriu turėjo įvykti šių metų spalį, tačiau kino studija „Millenium Films“ pabijojo atviros konkurencijos su Roberto Zemeckiso filmu „Pasivaikščiojimas“ (angl. „The Walk“) ir tą pačią dieną startuojančio sero Ridley Scotto fantastinio epo „Marsietis“ (angl. „The Martian“). Taigi, 2013 m. filmo tęsinys iš spalio 2-osios buvo perkeltas į 2016 m. sausio 22 dieną.

„Londono apgultis“ – tiesioginis 2013 m. pasirodžiusio veiksmo trilerio „Olimpo apgultis“ (angl. „Olympus Has Fallen“) tęsinys, kurį savo laiku nufilmavo Antoine‘as Fuqua. Juosta pasakojo apie buvusio JAV prezidento apsauginį Maiką Beningą, kuris, susiklosčius nepalankiai situacijai, atsiduria Baltųjų rūmų šturmo centre ir bando gelbėti šalies vadovą nuo teroristų.

Pirmoji dalis kainavo 70 milijonų dolerių, o galiausiai užsidirbo 161 milijoną visame pasaulyje. Tais pačiais metais pasirodė ir kitas tokios pačios temos filmas, Rolando Emmericho režisuotas „Baltųjų rūmų šturmas“ (angl. „White House Down“), kuriam ne taip gerai sekėsi rinkti pinigus.

„Londono apgultį“ režisavo Babakas Najafis, žinomas iš populiaraus švedų filmo „Lengvi pinigai“ (angl. „Easy Money“) tęsinio sukūrimo. B. Najafis jau dirbo su anglakalbiais projektais, kaip amerikiečių serialas „Banši“ (angl. „Banshee“), todėl „Londono apgultis“ netaps jo debiutu anglakalbiame projekte.

Naujojo filmo siužetas ir vėl suksis apie JAV prezidento palydą. Neaiškiomis aplinkybėmis miršta Jungtinės Karalystės premjeras. Jo laidotuvėse dalyvauja vakarų pasaulio lyderiai, todėl jie tampa puikiu teroristų taikiniu. Galingiausių pasaulio žmonių užpuolimas gali privesti prie pasaulio ir jo ateities sunaikinimo. Tačiau, tarp būrio užpultųjų, atsiranda trys žmonės, kurie vis dar tiki, jog dar galima visus išgelbėti. Tai JAV prezidentas, jo ištikimas apsauginis ir MI6 agentas, kuris niekuo nepasitiki.

Pagrindinius vaidmenis filme atliko Gerardas Butleris, Aaronas Eckhartas, Morganas Freemanas, Charlotte Riley, Melissa Leo, Jackie Earle Haley, Angela Bassett, Radha Mitchell, Robertas Forsteris, Colinas Salmonas ir kt.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles