Benedictas Cumberbatchas paskolino savo balsą filmui „Eime su manimi“

Benedictas Cumberbatchas paskolino savo balsą filmui „Eime su manimi“

Garsus britų aktorius Benedictas Cumberbatchas įgarsino dokumentinį filmą apie Zen budizmo meistrą Thich Nhat Hanh, kurio mokymai apie mindfulness (liet. dėmesingas, įsisąmonintas) praktiką jau tapo masiniu reiškiniu.

„Eime su manimi į nepaprastą gamtos ir dabarties akimirkos grožį, persmelktą tylos, ramybės ir apmąstymo“ – kviečia įstabi dokumentika apie vietnamiečio Zen budizmo meistro Thich Nhat Hanh ir jo vienuolyno – Slyvų kaimelio – įkurto pietvakarių Prancūzijoje, bendruomenės gyvenimą. Besikeičiant metų laikams kelionę po vienuolyną palydi sodrus ir išraiškingas Benedicto Cumberbatcho balsas, pasakojantis Zen budizmo meistro įžvalgas iš ankstyvųjų jo dienoraščių.

Stabtelk ir įkvėpk. Teka saulė. Aplink viskas nuščiūva. Gyvenimas nepaprastai gražus ir romus, skambant meditatyviam užkadriniam balsui, skaitančiam ištraukas iš Thich Nhat Hanh dienoraščių. Taip prasideda viliojantis ir įtraukiantis režisierių Maxo Pugho ir Marco J. Franciso tyrinėjimas, ką iš tiesų reiškia paskirti savo gyvenimą mindfulness praktikai. Pirmą kartą atsiskyrėliškas Slyvų kaimelis atsiveria, dokumentinė juosta užfiksuoja vienuolių, siekiančių išvystyti gilų buvimą dabartyje, kasdienybę ir ritualus. Filmu perteikiami mokymai ir įžvalgos į laimės siekį, gyvenimą dabarties akimirka ir mūsų prieraišumą prie materialių daiktų, sąlygojančių miesto gyvenimo įtampą ir neramumus pasaulyje.

Visame pasaulyje žinomas britų aktorius Benedictas Cumberbatchas, įgarsinęs filmą „Eime su manimi” sako: „Savo gyvenime esu labai įkvėptas Thich Nhat Hanh mokymo ir man buvo didžiulė garbė prisidėti prie šio filmo kūrimo. Esu įsitikinęs, kad ši, nepaprasto grožio kino juosta apie vienuolių, paskyrusių savo gyvenimus mindfulness praktikai kasdienybę, sujaudins viso pasaulio žiūrovus.“

Išskirtiniai „Eime su manimi” seansai kine rugpjūčio 22, 23 ir 26 d. Bilietai jau prekyboje.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles