MCM Comic Con London. 1 diena.

MCM Comic Con London. 1 diena.

Pirmoji Londono „MCM Comic Con London“ (toliau CCL) prasidėjo labai vangiai. Net šiek tiek keista, kaip trijų dienų renginys atrodė toks tuščias, nors veiklų čia tikrai netrūko. Kiekvienas norintis galėjo daryti tai, ką norėjo: fotorgrafuotis prie įvairiausių sienelių, pirkti daiktus, apžiūrinėti aplinkas ir panašiai, bet reiktų atsiminti, jog „Comic Con“ bendrąja prasme nėra apie tai. Tikroji šio renginio dvasia atsirado kiek vėliau.

Kad ir kaip bebūtų, svarbiausias dalykas tokiuose renginiuose yra žmonės. O jei tiksliau, vadinamieji „kosplėjeriai“ (angl. Cosplayers). Tai žmonės, kurie arba laisvalaikiui, arba net pašvenčia savo gyvenimą, laiką ir begalę pinigų, kad atvyktų į tokį renginį ir parodytų savo pastangas pačiais įvairiausiais kostiumais. Ko tik negalėjome išvysti. Pradedant broliais Mario (ir Luigi), įvairiausiomis Disnėjaus princesėmis, baigiant ypatingai gyvais ir labai įdomiai atrodančiais „Svetimo“ padarėliais, kruie nesikuklino gąsdinti visų aplinkinių.

Savaime suprantama, toks renginys nepraeitų ir be kažkokio vizualinio pateikimo. Kitaip tariant, CCL savo teritorijoje yra įrengę porą teatrų, kuriuose vyko įvairūs mangos, anime, o taip pat ir kelių serialų pristatymuose ar išankstiniai serijų rodymai. Žmonėms buvo suteikta galimybė pasžižiūrėti kelių serialų pilotinės serijos. Pirmasis toks serialas buvo „Žmogus aukštoje pilyje“ (angl. „The Man in the High Castle“). Deja, iki to prasibrauti nelabai pavyko, tačiau vėliau įbėgome į „Pono Roboto“ (angl. „Mr. Robot“) pilotinės serijos rodymą. Jei kam dar neteko matyti šio serialo – labai rekomenduoju, nes tai yra rimtas ir tikrai įtraukiantis serialas apie hakerius.

Po to net nevertėjo išeiti, mat iškart prasidėjo „Davinčio demonų“ (angl. „Da Vinci‘s Demons) pristatymas, kuriame buvo galima išvysti ne tik paskutiniojo sezono pirmą seriją, bet kartu ir paklausyti ar pabendrauti su atvykusiais keliais aktoriais. Jie dalijosi savo mintimis ne tik apie naująjį sezoną, bet ir apie ankstesnius. Pristatyme sėdėjo Lorenzą Medičį suvaidinęs Elliotas Cowanas ir vieną serialo blogiečių įkūnijęs Blake‘as Ritsonas. Šie du aktoriai atskleidė, kad serialas jau yra nufilmuotas, tad E. Cowanas jau kurį laiką nesikirpo. Jį buvo ganėtinai sunku atpažinti, nors balsas ir buvo girdėtas. „Labai gaila, kad tai jau bus paskutinis sezonas. Kiekvienais metais mes tobulėjome, serialo biudžetas buvo tikrai didelis, todėl dabar galėjome labai išplėtoti istoriją. Galiu pasakyti, jog serialo pabaigoje palikome kabliukų, nuo kurių istoriją būtų galima pratęsti. Galbūt taip ir bus. Bet dabar yra, kaip yra“, – sakė E. Cowanas.

B. Ritsonas visame seriale buvo sudėtingiausias personažas. Pirmąjame sezone jis buvo blogietis, o antrąjame – galima buvo išvysti ir gerumo išraiškų. „Trečiajame sezone mano herojus bus vėl kitoks. Jis lyg bandys išpirkti savo kaltę, bet tuo pačiu ir pakaišios pagalius kitiems.“ Abu aktoriai papasakojo savo atsiminimus iš naujojo sezono kūrimo. Naujausiame sezone italai stos prieš Osmanų imperiją, tad kovų ten tikrai netrūks. „Vienos scenos metu taip įsismarkavau, kad kardu trinktelėjau kaskadininkui į šoną. Nuo smūgio jam lūžo keli šonkauliai. Bet ir pats ne kartą esu gavęs į šoną ar galvą. Juolab, kad vieną sceną ir įvairius kritimus reikia filmuoti bent po 7 ar 8 kartus iš įvairių rakursų. Tai nėra taip paprasta, kaip gali pasirodyti“, – sakė E. Crowanas.

Ir po šio pristatymo diena daugiau ar mažiau baigėsi. Visi ir toliau blaškėsi po dideles teritorijas, o galiausiai kostiumuočiai pamažu išsiskirstė, pasiruošdami didžiausiai dienai – šeštadieniui. Pirmąją dieną parodoje apsilankė apie 25 tūkstančius žmonių, Kaip teko išgirsti, būtent šeštadienį CCL Aplankys apie 50 tūkstančių žmonių. Vienu metu.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles