„Universal“ studija sumokėjo didelę sumą už „Egzorcisto“ perdirbinio trilogiją

„Universal“ studija sumokėjo didelę sumą už „Egzorcisto“ perdirbinio trilogiją

Šnekos apie klasikinio siaubo filmo „Egzorcistas“ (angl. „The Exorcist“) sugrąžinimą šiuolaikiniams žiūrovams prasidėjo jau praeitais metais, tačiau ambicingi planai paskelbti tik dabar. „Universal“ studija išleido net 400 milijonus JAV dolerių už šios filmų serijos teises bei galimybę sukurti ne tik vieną perdirbinį, o visą trilogiją, kuri startuos 2023 m. tą pačią dieną kino teatruose bei „Universal“ studijos naujoje internetinėje platformoje „Peacock“.

Akivaizdu, kad šis sprendimas yra paremtas moderniojo „Helovino“ (angl. „Halloween“) trilogijos sėkme, jo pėdomis seka vis daugiau klasikinių perdirbinių. Negana to, kad naujasis „Egzorcistas“ iškart užsibrėžia tris filmus, jis tęs originaliojo 1973 m. filmo siužetą ir ignoruos visus kitus tęsinius bei perdirbinius. Taip pat sugrįžimui patvirtinta pirmame filme apsėstos dukros mamą vaidinusi Ellen Burstyn, tais metais už vaidmenį gavusi Oskaro nominaciją. Prie jos prisijungs aktorius Leslie Odomas Jr. iš miuziklo „Hamiltonas“ (angl. „Hamilton“).

Dėl šios naujos trilogijos, „Universal“ studija bendradarbiaus su „Blumhouse“, kurie turi teigiamą reputaciją dėl kokybiškų, mažo biudžeto siaubo filmų. Na, o perdirbinį režisuos ne kas kitas, o Davidas Gordonas Greenas, šiuo metu režisuojantis modernaus „Helovino“ trilogiją, kurio finansinę sėkmę studijos šitaip bando atkartoti.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles