Aiškėja daugiau detalių apie Toddo McFarlane’o „Išperos“ filmą

Aiškėja daugiau detalių apie Toddo McFarlane’o „Išperos“ filmą

Toddo McFarlane’o „Išpera“ (angl. „Spawn“) po truputį artėja prie didžiųjų ekranų, bet planai šiek tiek sustojo: filmavimo darbai atidėti iki 2019-ųjų, tačiau sužinojome daugiau detalių apie filmo scenarijų.Perkurtame 1997-ųjų filme pasirodys nemažai garsių aktorių, pradedant Jamie Foxx’u („Ištrūkęs Džango“/ angl. „Django Unchained“), atliksiantį pagrindinį vaidmenį. Prie jo jungiasi Jeremy Renneris („Keršytojai“/ angl, „Avengers“), kuris vaidins detektyvą Tvičą Vijiamsą. Skelbiama, kad juostos istorija suksis apie T. Viljamsą, gaujų kare praradusį dukrą. Detektyvas su savo buvusiu partneriu Daniu pradeda kurpti keršto planus, tačiau sužino, jog dvi didžiausios gaujos nori užimti visą Niujorką.

Šioje vietoje įžengia Išpera. Tvičą aplanko paslaptingasis Elas (Jamie Foxxas), kuris žino svarbių detalių apie jo dukros mirtį. Greitai paaiškėja, kad Elas yra pats Išpera – pasiuntinys iš pragaro, kuris padės Tvičui surasti teisingumą.

Šios naujienos patvirtina anksčiau skelbtus faktus, jog filmas suksis apie Tvičo šeimą, o ne Elo Simonso tapimą Išpera, tad galime tikėtis nemažai J. Rennerio. Filmas, kuris greičiausiai pasirodys kitąmet, turės N-18 cenzą, tad galime tikėtis daug tamsaus siaubo.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles