Michaelas B. Jordanas vaidins klasikinio filmo „Tomo Krauno afera“ perdirbinyje

Michaelas B. Jordanas vaidins klasikinio filmo „Tomo Krauno afera“ perdirbinyje

Kino studija „MGM“ į produkciją paleidžia dar vieno klasikinio filmo perdirbinį. Kalba eina apie filmą „Tomo Krauno afera“ (angl. „The Thomas Crown Affair“). Pasak portalo „The Hollywood Reporter“ šaltinių, pagrindinį vaidmenį filme turi atlikti aktorius Michaelas B. Jordanas.

Projektas yra labai ankstyvame produkcijos lygyje. Jis kol kas neturi nei scenaristo, nei režisieriaus. Taip pat nežinoma, kada turėtų prasidėti filmavimas ir kokiais metais įvyks juostos premjera. Tikėtina, jog studija išleis filmą 2018 metais, nes tada originalus filmas švęs savo penkiasdešimties metų jubiliejų.

Išleistas 1968 metais filmas pritraukė legendinį aktorių Steve‘ą McQueeną ir Oskaro laureatę Faye Dunaway. Filme taip pat vaidino Jackas Westonas, Gordonas Pinsentas ir Yaphetas kotto. 1999 metais buvo pristatytas filmo perdirbinys, kuriame pagrindinius vaidmenis atliko Pierce‘as Brosnanas ir Rene Russo. Originalo žvaigždė Faye Dunaway taip pat pasirodė filme. Ji suvaidino epizodinį psichologės vaidmenį.

Abu filmai skyrėsi savo pateikimu, o ir jų finalas buvo visiškai skirtingas. Viename variante herojai išsiskiria, o jau kitame žiūrovai sulaukia laimingos pabaigos. Originalus filmas kainavo 3 milijonus dolerių, o užsidirbo 14 milijonus dolerių. Užtat perdirbinio biudžetas siekė 48 milijonus dolerių. Jo pajamos buvo 124 milijonai.

O dėl Michaelo B. Jordano – jis sulaukė itin didelės sėkmės ir pripažinimo su filmu „Krydas: gimęs kovoti“ (angl. „Creed“) ir tapo vienu geidžiamiausių jaunosios Holivudo kartos aktorių. Jam siūlomi itin rimti projektai.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles