Naujausias Džeimso Bondo filmas jau turi oficialų pavadinimą

Naujausias Džeimso Bondo filmas jau turi oficialų pavadinimą

Po ilgų spėlionių apie galimą „Bondas 24“ filmo pavadinimą kino kūrėjai galiausiai pristatė oficialų pavadinimą, kuriuo kaip ir sudarė įspūdį apie būsimą filmo kryptį. „Spektras“ (angl. „Spectre“), taip vadinsis naujausias filmas apie specialųjį britų agentą 007, atsigręšiantis į klasikinę, senąją Džeimso Bondo erą.

Ypatingo pristatymo metu buvo pristatytas ne tik filmo pavadinimas, bet ir oficialus filmo plakatas, kuriame matoma kulkos skylė ir aštuonkojo formą įgijęs suaižėjęs stiklas. Kartu su šiais dalykais plačiai auditorijai buvo parodytas ir naujasis Džeimso Bondo automobilis. Nereikia stebėtis, kad tai yra legendinis Aston Martin, tačiu šįkart automobilių gamintojai pateikė specialiai filmui sukurtą DB10 modelį.

Pristatyme taip pat buvo pristatyti ir visi filme vaidinsiantys aktoriai. Kaip jau tikrai žinoma, į juostą sugrįžta ketvirtą karą 007 vaidmenį atliksiantis Danielis Craigas, taip pat M suvaidinsiantis Ralphas Fienessas, panelę Manipeni įkūnysianti Naomi Harris ir jaunasis genijus Q Benas Whishaw. Naujajame filme bus tikrai daug naujų aktorių. Į jų gretas stoja dviejų Oskarų laureatas Christophas Waltzas, suvaidinsiantis Oberhauzerį, būsimoji Džeimso Bondo meilužė Lea Seydoux, poną Hinksą suvaidinsiantis Davidas Bautista ir Monica Bellucci.

„Spektras“ bus filmuojamas Londone, Romoje, Meksikoje, Maroke ir kituose miestuose. Taip pat kelios scenos bus filmuojamos Alpėse.

Naujausią filmą apie MI6 agentą Džeimsą Bondą išvysime jau kitų metų lapkritį.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles