„Vėžliukai nindzės 2“ jau turi naująjį režisierių

„Vėžliukai nindzės 2“ jau turi naująjį režisierių

Finansiškai itin sėkmingas šios vasaros blokbasteris „Vėžliukai nindzės“ dar net neįpusėjus rodymo laiko gavo tęsinį. Dabar paaiškėjo, kas vadovaus antrosios dalies kūrimui. Kaip praneša portalas „Variety“, režisieriaus kėdė atiteko filmo „Žemės aidas“ (angl. „Earth to Echo“) kūrėjui Dave’ui Greenui.

Pirmąjį blokbasterį režisavo Jonathanas Liebesmanas, tačiau staigūs studijos planai išleisti antrąją dalį susikirto su režisieriaus grafiku ir jis negalėjo pratęsti bendradarbiavimo su studija „Paramount Pictures“. Būtent dėl šios priežasties „Paramount“ ir puolė ieškoti kino kūrėjo, kuris per du metus galėtų sukurti antrą veiksmo bombą, paremta kalasikiniu animaciniu serialu.

Kol kas neaišku, kas planuoja sugrįžti į antrąją dalį. Numanoma, kad toliau franšizėje vaidins Megan Fox ir Willas Arnettas. Prie filmo kūrimo sugrįš ir prodiuseris Michaelas Bay‘us. Scenarijų vėžliukų nuotykiams jau rašo Joshas Applebaumas ir Andre Nemecas.

„Vėžliukų nindzių“ franšizė studijai „Paramount“ šiuo metu yra itin didelis prioritetas. Masiškas pajamas rinkęs filmas su labai didele rizika buvo nuspręstas pratęsti net neturint režisieriaus ir visų aktorių, o laiko iki kitos premjeros palikta vos dveji metai. Pirmoji dalis visame pasaulyje užsidirbo jau apie 480 milijonų dolerių.

„Vėžliukai nindzės 2“ kino teatrus turėtų pasiekti 2016 metų vasarą.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles