Į „Nuostabųjį septynetą“ planuojama priimti Chrisą Prattą

Į „Nuostabųjį septynetą“ planuojama priimti Chrisą Prattą

Stulbinamu greičiu į Holivudo Olimpą iššovęs aktorius Chrisas Prattas pradėjo derybas dėl vaidmens studijos „MGM“ kuriamame „Nuostabiojo septyneto“ (angl. „The Magnificent Seven“) perdirbinyje. Filme, kurį režisuoja įtempto veiksmo virtuozas Antoine Fuqua, taip pat vaidins Denzelis Washingtonas.

Režisieriui tai bus jau trečias kartas, kai jis kurs filmą su Denzeliu Washingtonu. Anksčiau jie yra dirbę kuriant „Apmokymų dieną“ (angl. „Training Day“) ir geriausią šių metų veiksmo trilerį „Ekvalaizerį“ (angl. „The Equalizer“).

„Nuostabusis septynetas“ yra klasikinio 1960-ųjų vesterno perdirbinys. Klasikinėje versijoje grupė pašaudyti mėgstančių vyrų gynė vieną Meksikos kaimelį. Tada filmas buvo prikimštas tuometinių žvaigždžių. Vaidmenis jame sukūrė Steve‘as McQueenas, Charlesas Bronsonas, Robertas Vaughnas ir Eli Wallachas. Tačiau net ir tas filmas nebuvo originalas. Vesternas buvo taip pat perdirbinys, sukurtas pagal Akira‘os Kurasawa‘os klasikinį filmą „Septyni samurajai“ (angl. „Seven Samurai“).

Šiuo metu Chrisas Prattas yra labai daug matomas ir be galo daug pasiūlymų vaidinti gaunantis aktorius. Po itin sėkmingo pasirodymo „Galaktikos sergėtojuose“ (angl. „Guardians of the Galaxy“) jam kliuvo vaidmuo naujajame „Juros periodo pasaulyje“ (angl. „Jurrasic World“). Taip pat aktorius atliks pagrindinį vaidmenį būsimoje komikso „Kaubojus nindzė vikingas“ (angl. „Cowboy Ninja Viking“) ekranizacijoje.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles