„Kopos“ priešistorės serialą režisuos „Černobilio“ kūrėjas

„Kopos“ priešistorės serialą režisuos „Černobilio“ kūrėjas

„HBO Max“ nieko nelaukia ir nusprendė dar labiau praplėsti „Kopos“ (angl. Dune) visatą, siekdama atsakyti į kylančius klausimus dar prieš antrąją „Kopos“ dalį. Studija užsakė „Kopos“ priešistorę serialo formatu, kuri vadinsis „Kopa: Seserija“ (angl. Dune: The Sisterhood). Ir šį serialą buvo patikėti režisuoti Emmy laureatui ir mums taip gerai pažįstamo „Černobilio“ (angl. Chernobyl) režisieriui Johanui Renckui.

Jei dar tiksliau, bent pradžioj, J. Renckas režisuos pirmąsias dvi „Seserijos“ serijas ir bus viso serialo vykdančiuoju prodiuseriu. Serialas bus „Kopos“ priešistorė ir jis jau turi aprašymą „Veiksmas vyks 10 tūkst. metų prieš Polo Atreido iškilimą ir pasakos apie Harkoneno seseris, kurios kovos prieš žmonijos išlikimui grasinančias jėgas“.

Mintis kurti šį serialą kilo po to, kai gerbėjai visame pasaulyje ėmė kelti klausimą, kokiai sektai priklauso Rebeccos Ferguson įkūnijama Ledi Džesika ir kas tai apskritai per darinys. Kaip ir suprantama, kad klausimai kilo, mat ši organizacija buvo vaizduojama kaip itin tamsi, paslaptinga ir turinti ypatingai daug galių net ir prieš visus valdovus.

Prie J. Rencko filmo kūrime dalyvaus ir scenaristė bei prodiuserė Diane Ademu-John, o vienu pagrindiniu serialo prodiuseriu bus „Kopos“ režisierius Denis Villeneuve, kartu su Jonu Spaihtsu, Scottu Z. Burnsu, Marku Friedmanu ir Matthew Kingu. Kas vaidins seriale, kol kas, neskelbiama.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles