Komedijoje „Pabrolių nuoma“ jaunikis gali nesulaukti vestuvių, nes jo pabroliu už pinigus tapo šmaikštusis Joshas Gadas

Komedijoje „Pabrolių nuoma“ jaunikis gali nesulaukti vestuvių, nes jo pabroliu už pinigus tapo šmaikštusis Joshas Gadas

Sausį pasipuošti šypsena padės pašėlusi naujoji komedija „Pabrolių nuoma“ (angl. „Wedding Ringer“). Kaip puikus komikas garsėjantis Kevinas Hartas šįsyk talkins į nepatogią situaciją patekusiam Josho Gado herojui Dagui. Vyrukas laukia nesulaukia vestuvių su jo svajonių mergina, jau užsakė restoraną, nupirko žiedus ir smokingą, tik idealiai ceremonijai šio to trūksta – nelaimėlis Dagas nesugeba rasti nė vieno pažįstamo, kuris sutiktų tapti jo pabroliu.

Nutaręs, kad tiesos mylimajai sakyti jokiais būdais negali, Dagas griebiasi paskutinio šiaudo – kreipiasi į įtartiną agentūrą, kuri siūlo pabrolių nuomos paslaugas. Būtent čia jis susipažįsta su K.Harto herojumi Džimiu. Komunikabilus ir sėkmingai verslą plėtojantis profesionalus pabrolys, atrodo, gali tapti tikru išgelbėjimu. Tačiau vieno pabrolio idealioms vestuvėms nepakanka, tad dėl tobulos šventės viskam pasiryžusiam Dagui tenka išsinuomoti dar visą būrį niekuomet iki tol nematytų „draugų“.

Kokia tikimybė, kad atsiradus pabroliams pasiruošimai vestuvėms ir ilgai laukta ceremonija pavyks be kliūčių? Iš komedijos „Pabrolių nuoma“ anonso matyti, kad jokios – Dago laukia visa virtinė išbandymų. Už pinigus įsigyti draugai pažers staigmenų ir ne tik malonių. Džimis šnipštu pavers būsimo jaunikio pastangas patikti jaunosios šeimai ir vos nesudegins senelės, ką jau kalbėti apie jo flirtavimo sugebėjimus…

„Pabrolių nuoma“ taps šmaikščiu įrodymu, kad kelionė prie altoriaus kartais gali kelti grėsmę gyvybei, o pasiruošimas vestuvėms gali gerokai pakenkti nervų ląstelėms. Kai kurių kino kritikų teigimu, K.Harto personažas komedijoje šiek tiek primena Willo Smitho herojų iš romantinės 2005-ųjų komedijos „Hičas – meilės specialistas“.

Naujoji komedija „Pabrolių nuoma“ – tai Jeremy Garelicko režisūrinis debiutas. Jis ir Jay Lavenderis taip pat sukūrė filmo scenarijų. Anksčiau jiedu kartu yra darbavęsi prie 2006-ųjų komedijos „Išsiskyrimas“ (angl. „The Break-Up“) su Jennifer Aniston ir Vince‘u Vaughnu scenarijaus.

Viengungiško gyvenimo palydos ir pašėlusi kelionė į santuoką su spalvingu išnuomotų pabrolių būriu – Lietuvos kino teatruose jau nuo sausio 16 dienos.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles