Markas Hamillas „Marvel“ filme?

Markas Hamillas „Marvel“ filme?

Egzistuoja tokia aktorių kategorija, kuri įkūnijusi vieną vaidmenį visą likusį gyvenimą nuo jo nepabėga. Kartais tiesiog nepavyksta gauti kitų tokių išsiskiriančių vaidmenų, o kartais ir pavykus juos gauti, žiūrovai mato tik tai, kas buvo anksčiau. Markas Hamillas vienas jų – įkūnijo Luką Skaivokerį ir to turbūt buvo gana, kad įsirašytų visiems laikams į kino istoriją. Iki šiol…

Nors dar neaišku, su kokiu piktadariu susidurs Žmogus-voras antroje filmo dalyje, tačiau filmo gerbėjai nieko nelaukdami pradėjo kalbėti apie Daktarą Aštuonkojį ir tuo pačiu įvardijo, kas jį turėtų įkūnyti. Kaip jau numanote, pasiūlytas buvo M. Hamillas. Viskas būtų likę gandų lygyje, jeigu ne paties garsiojo aktoriaus pareiškimas šiuo klausimu. Socialiniuose tinkluose užvirus kalboms aktorius pareiškė, jog kuo daugiau galvoja apie šią idėją, tuo labiau ji jam patinka. Vienintelis dalykas, skiriantis tai nuo realybės, yra „Marvel“ žingsnis pasiūlyti minėtą vaidmenį aktoriui.

Tikėtina, jog visa tai būtų abipusiai naudinga – sukeltų didesnį žiūrovų susidomėjimą, o aktoriui padėtų gauti vaidmenį, kuris bent kiek savo svarba būtų arčiau Luko Skaivokerio. Filmo kūrimo darbus planuojama pradėti vasarą, todėl greitai turėtume sulaukti tikslesnių žinių.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles