Paskelbti dar trys nauji „Žvaigždžių karų“ filmai

Paskelbti dar trys nauji „Žvaigždžių karų“ filmai

Penktadienį Londone vykusioje „Žvaigždžių karų“ šventėje buvo paskelbta dar daugiau filmų ir serialų. Nors „Disney+“ platformoje nestinga turinio iš tolimos galaktikos, studijai sunkiai sekasi sugalvoti, ką parodyti kino ekranuose. Praėjus ketveriems metams po „Skaivokerio iškilimo“ (angl. „Rise of the Skywalker“), „Disney“ gali pasigirti tik dar nepradėtais arba atšauktais „Žvaigždžių karų“ projektais. Bet vis tiek, štai dar trys nauji planuojami serijos filmai, vykstantys labai skirtingais laikotarpiais

Vieną filmą režisuos Jamesas Mangoldas iškart pabaigęs darbus su penktąja Indianos Džounso nuotykių dalimi. Prieš tai režisierius buvo ėmęsis Boba Feto filmo, kuris vėliau  pavirto į „Disney+“ serialą. O dabar J. Mangoldo istorija nukels net 25 tūkstančius metų atgal ir papasakos apie Galios atsiradimą ir pirmąjį Džedajų.

Antrąjį filmą kurs Dave‘as Filonis. Jis režisavo „Klonų karų“ (angl. „Clone Wars“) bei „Mandaloriečio“ (angl. „The Mandalorian“) epizodus bei naujai paskelbtą „Ašoka“ (angl. „Ashoka“) serialą. Jo filmo įvykiai klostysis prieš septintąjį epizodą „Galia nubunda“ (angl. „The Force Awakens“) ir parodys, kaip Naujoji Respublika perėmė Galią iš Imperijos liekanų.

Daugiausiai dėmesio sulaukė trečiasis filmas, kurio imsis serialo „Mis Marvel“ (angl. „Ms. Marvel“) režisierė Sharmeen Obaid-Chinoy. Jo veiksmas plėtosis praėjus 15 metų po „Skaivokerio iškilimo“. Jau patvirtinta, kad į šį projektą sugrįš aktorė Daisy Ridley. Po paskutinės trilogijos įvykių, jos veikėja Rei vėl atstatys džedajų sąjungą ir mokys naująją kartą.

Be šių filmų, Taika Waititi vis dar yra nurodomas kaip režisierius ir aktorius savo „Žvaigždžių karų“ projekte ir dar vieno filmo tikimasi iš būsimojo „Deadpool 3“ režisieriaus Shawno Levy. Bet kol kas nė vienas projektas neturi paskelbtos išleidimo datos.

 

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles