„Fantastiniuose gyvūnuose ir kur juos rasti“ turėtų pasirodyti dar vienas stiprus tamsusis burtininkas

Jau visai netrukus į didžiuosius kino ekranus žengs didžioji Hario Poterio priešistorė, pavadinta „Fantastiniais gyvūnais ir kur juos rasti“ (angl. „Fantastic Beasts and Where to Find Them“). Ir kol serijos gerbėjai laukia pirmosios dalies pradžios, akylesni pastebėjo kiek labiau intriguojantį faktą.

Šeštadienį išplatintuose naujausiuose televiziniuose anonsuose kūrėjai perspėja apie tamsųjį burtininką, kurio vardo, žinoma, taip ir nepristato. Dauguma serijos gerbėjų turėtų spėti, kad kalba eina apie Voldemortą, kai tuo tarpu, tuo metu jis dar net nebuvo gimęs – naujausiose dalyse istorija nusikelia 70 metų atgal, vadinas, į 1921-uosius (Tomas Marvolo Riddle gimsta tik 1926-ais). Ir visgi, Hario Poterio magiškajame pasaulyje Gellertas Grindelwaldas yra vadinamas pirmuoju „Tuo, Kurio Nevalia Minėti“ ir tais rodomais metais personažas turėtų eiti savo 39-uosius metus.

„Dar prieš atsirandant Voldemortui, magiškajam pasauliui buvo iškilus kita didi grėsmė“, – taip kūrėjai pranešė savoje „Facebook“ paskyroje. Tuo tarpu šiame anonse Colino Farrello personažas Auroras Percivalis Gravesas perspėja: „Laikas senka. Žmogus, apie kurį Jus perspėjau, vis artėja. Per ilgai gyvenome šešėlių pasaulyje. Aš atsisakau toliau paklusti“.

Hario Poterio knygų serijoje G. Grindelwaldas buvo laikomas pačiu stipriausiu tamsiuoju burtininku iki Voldemorto atsiradimo. Tuo tarpu, „Fantastinių gyvūnų ir kur juos rasti“ režisierius užsiminė, kad G. Grindelwaldą ateinančiuose filmuose mes tikrai išvysime: „Laikui bėgant jis taps gan ryški šios serijos dalis. Daugiau pasakoti tiesiog negaliu“.

J. K. Rowling taip pat nepraleido progos tarti žodį: „Juk visai smagu būtų išvysti burtininką, kuris neįtikėtinai greitai iškilo ir pradėjo grasinti pasauliui, tiesa?“

Prieš kelias dienas buvo patvirtinta, kad prie juostos prisijungia ir Johnny Deppas. Ir nors studija to oficialiai nepaskelbė, nekantriausi gerbėjai jau dabar spėja, kad būtent jis ir įkūnys legendinį Gellertą Grindelwaldą.

Kviečiame darsyk pasižiūrėti paskutinį „Fantastinių gyvūnų ir kur juos rasti“ filmo anonsą:

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles