Dar kartą bus bandoma ekranizuoti „Tamsiojo bokšto“ knygas

Dar kartą bus bandoma ekranizuoti „Tamsiojo bokšto“ knygas

Ne vienerius metus į didžiuosius ekranus bandoma perkelti Stepheno Kingo knygų serija „Tamsusis bokštas“ (angl. „The Dark Tower“) yra prikeliama dar vienam gyvenimui. Kaip penktadienį buvo paskelbta oficialiame pranešime, šįkart knygų adaptacijos imasi „Sony“ studija.

„Tamsusis bokštas“ yra itin sunkiai ekranizuojama knygų serija dėl daugybės joje besisukančių istorijų, todėl reikia suprasti, jog „Sony“ ruošiasi kurti nemenką franšizę. Kol kas planai yra pasirengimo fazėje, tačiau jau dabar aišku, jog „Tamsusis bokštas“ susilauks kelių ekranizacijų didžiuosiuose ekranuose, o pagal knygas bus kartu sukurtas ir filmus papildantis televizijos serialas.

Projekto imasi galinga prodiuserių komanda, sudaryta iš Akiva Goldsmano, Rono Howardo, Briano Gazerio ir Erica Huggins. Kaip pastebi „The Hollywood Reporter“, ta pati komanda bando įgyvendinti šį projektą daugiau nei dešimtmetį, todėl su knygomis jie yra susipažinę tikrai glaudžiai.

A. Goldsmanas ir scenaristas Jeffas Pinkneris jau parašė scenarijų pirmajam filmui, kuris bus paremtas pirmąja serijos knyga „Šaulys“ (angl. „Gunslinger“). Pasak šaltinių, naujasis scenarijus kardinaliai skiriasi nuo tų, kurie buvo sukurti anksčiau, ir „Sony“ studija tuo yra sužavėta.

Ekranizuoti „Tamsiojo bokšto“ knygas bet kokiu atveju galiausiai bus itin sunki užduotis. Kaip įvardina jų rašytojas S. Kingas, tai yra jo viso gyvenimo darbas, susidedantis iš aštuonių romanų ir besitęsiantis kelis tūkstančius puslapių. Knygose yra pasakojama apie fantastinį pasaulį, kuriame pagrindinis veikėjas Rolandas yra pasiryžęs pasiekti paslaptingą Tamsųjį bokštą. Knygų serija garsėja savo epiškumu ir simbolizmu, ir kartu turi nemenką gerbėjų armiją.

Knygas buvo bandoma ekranizuoti jau kurį laiką. Iš pradžių dar 2007 metais atlikti šį darbą buvo paskirta režisieriui J.J. Arbamsui, vėliau „Universal“ sugalvojo planą sujungti filmus ir televizijos serialus. Nepasisekus ir šiai versijai, „Warner Bros“ ir televizijos kanalas HBO bandė suvienyti jėgas su Russellu Crowe, kuris būtų įkūnijęs pagrindinį knygų veikėją. Žinant šią istoriją į „Sony“ pranešimus dėl kuriamų filmų reikėtų žiūrėti atsargiai, tačiau panašu, kad dabar darbo buvo imtasi tikrai rimtai.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles