Sakalo akis gali atsidurti trečiame „Kapitono Amerikos“ filme

Sakalo akis gali atsidurti trečiame „Kapitono Amerikos“ filme

Aktorius Jeremy‘is Renneris, suvaidinęs vieną įdomesnių „Marvel“ visatos komiksų herojų Sakalo akį (angl. Hawkeye), prasitarė, jog jo personažas gali pasirodyti ne tik sekančiame „Keršytojų“ (angl. „The Avengers“) filme, tačiau ir kai kuriuose būsimuose soliniuose projektuose, pavyzdžiui filme „Kapitonas Amerika 3“ (angl. „Captain America 3“).

Pirmą kartą šis personažas buvo pristatytas 2011 metais filme „Toras“ (angl. „Thor“), kuriame pasakojama apie skandinavų griaustinio Dievą. Aktorius tada pasirodė labai trumpai, vos kelias minutes, tačiau „Marvel“ gerbėjams užteko netgi ir tiek mažai, kad personažui būtų skirtas žymiai didesnis dėmesys 2012 m. pasirodžiusiame pirmosios fazės uždarymo projekte – „Keršytojuose“. Kituose antrosios fazės filmuose taiklumu pasižyminčio veikėjo neišvydome.

Anksčiau buvo kalbama apie atskirą projektą skirtą Sakalo akiai, tačiau kūrėjai nusprendė, jog veikėjas labiausiai tinka antraplaniam vaidmeniui, o ne pirmosios svarbos. Tą patį nusprendė ir dėl Juodosios našlės, Niko Fiurio ir Marijos Hil. Žinoma, kaip dažnai būna, Holivude viskas gali pasikeisti akimirksniu, todėl kol kas nenurašome šių veikėjų ir jų solinių filmų.

Šiuo metu, tinkamiausiu taikiniu tampa vieno pelningiausių šių metų projekto tęsinys – „Kapitonas Amerika 3“, kuris dienos šviesą išvys 2016 metų gegužės 6 dieną. Antrojoje „Pirmojo keršytojo“ dalyje, Styvui Rodžersui kovoti su blogiečiais padėjo Sakalas (angl. Falcon), kurį įkūnijo Anthony‘is Mackie‘is. Kūrėjų pasirinkimas į trečiosios dalies siužetinė liniją įterpti Sakalo akį yra ganėtinai logiškas. Visgi, personažai atitinka „Kapitono Amerikos“ gana realistiškai perteikiama atmosferą.

Ar pasitvirtins visi šie gandai, sužinosime jau gana greitai, o kol kas belieka laukti 2015 metais pasirodančių antrųjų „Keršytojų“, kuriuose ir vėl bus galima visu gražumu pamatyti Jeremy‘į Rennerį ir jo vaidinamą personažą, kuris, beje, gavo žymiai solidesnį pasirodymą.

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. Tatjana / 2014 rugsėjo 25

    O kokia tiksli data, kada bus „Avengers 2“ premjera?

  2. Vainius Eiva / 2014 rugsėjo 25

    Tatjana, „Keršytojai 2“ startuoja kitų metų gegužės 1 d.