Išleistas animacinio filmo su Hugh Jackmanu ir Zachu Galifianakiu anonsas

Pirmasis filmo anonsas „Missing Link“  (liet. „Trūkstama grandis“) į bičiulių komandą su neįprastomis proporcijomis suburia Hugh Jackmaną ir Zachą Galifianakį. Naująją animacinę komediją kuria „LAIKA“ animacinė studija ir garantuoja, kad filmas bus tikra pramoga visai šeimai. Pirmoji naujiena apie filmo kūrimą paskelbta dar šių metų balandžio mėnesį ir viena iš jau tada žinomų filmą  įgarsinančių aktorių buvo ir Zoe Saldana. Nors „Trūkstama grandis“ turi didelį ir talentingų balso aktorių kupiną kolektyvą, anonse daugiausia girdėjome Z. Galifianakį.

Z. Galifianakis įgarsins Poną Link‘ą, kuris yra 2,5 metrų aukščio, yra padengtas kailiu ir sveria beveik 300 kilogramų, nors jis pats teigė, kad sveria 280 kilogramų. Kailis anot jo prideda daug svorio ir jam kelia daug nerimo, kad ir koks mielasis milžinas yra didelis. Linkui atsibosta vienišas ir ramus gyvenimas, todėl jis išsiunčia laišką drąsiam nuotykių ieškotojui serui Lioneliui Frostui, kurį įgarsina Hugh Jackmanas. Kartu jie išsiruošia į žygį, kuriame nori surasti seniai prarastą Šangri-La slėnį.

Kartu su nuotykių ieškotojais, keliaus ir Adelina Fortnight, kurią įgarsins Zoe Saldana, ir bebaimis trio susidurs su daugiau pavojų, negu galėjo kada nors pagalvoti. Šiame filme išgirsime nuostabaus Z. Galifianakio humoro bei pamatysime fantastiškos „Laika“ sudijos animacijos, kuri žiūrovus įtrauks net neprasidėjus pasakojimui.

„Trūkstama grandis“ yra parašytas ir režisuotas Akademijos apdovanojimų nominato Chriso Butler‘io, o kartu prie kūrimo prisideda ir Arianne Sutner, kuri prisidėjo prie „Kubo ir stebuklingo kardo“ (angl. „Kubo and the Two Strings“) filmo. Animacinį filmą planuojama išleisti 2019 metų, balandžio 12 dieną ir jame bus laukiama gausybės šeimų, ieškančių nuoširdaus ir šilto juoko dozės. O kol jo laukiame, galime pažiūrėti ir jo anonsą:

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles