Fanų teorija: o jei Džeikobas Kovalskis yra Hagrido tėvas?

Fanų teorija: o jei Džeikobas Kovalskis yra Hagrido tėvas?

Kol dar ruošiamasi atnaujinti trečiosios „Fantastinių gyvūnų“ (angl. „Fantastic Beasts“) dalies filmavimus, šioje serijoje Džeikobą Kovalskį vaidinantis aktorius Danas Fogleris davė vaizdo interviu, kuriame sutiko atsakyti į „The Movie Dweeb“ klausimus. Vienas iš tokių klausimų, neduodantis šios ir Hario Poterio serijų gerbėjams ramiai miegoti – ar Džeikobas Kovalskis yra Hogvardso sargo Rubėjaus Hagrido tėvas?

Tokiai teorijai yra pagrindo. Ketvirtojoje Hario Poterio dalyje „Haris Poteris ir Ugnies taurė“ (angl. „Harry Potter and the Goblet of Fire“, 2005 m.), pats Hagridas paaiškina, kad jo mama buvo milžinė, o tėvas – paprastas žiobaras, kuris, dingus Hagrido motinai, kai mažyliui tebuvo treji, jį užaugino.

„Ryšys su juo, tai būtų puiku! Aš apie tai dažnai galvoju. Man patinka Hagridas. Nors, tiesą sakant, ar yra tokių, kam nepatinka?“ į klausimą atsakė D. Fogleris.

Aktorius savaip pratęsė fanų sukurtą teoriją: „O ką, jei aš [Džeikobas] buvau jo įtėvis? Tarkim, ji [Hagrido motina] ateina pas Njutą ir sako: „Štai mano kūdikėlis, gal gali juo pasirūpinti?“, tačiau Njutas atsako: „Matot, aš esu truputį užsiėmęs…“, tuomet ji pasisuka į mane ir aš sakau: „Gerai, paimsiu tavo milžinuką!“. Būtų juokinga, ar ne? Būtų gražus ryšys. Be to, naudodami magiškąjį laiko atsuktuką, galėtume nukeliauti bet kur, taigi…“

Ar D. Foglerio teorija galima? J. K. Rowling knygose nėra detalizuota, ar Hagridas kalba apie savo tikrą tėvą, ar įtėvį, tačiau šio personažo praeitis pakankamai miglota, tad ją tikrai galima plėtoti Hario Poterio priešistorės „Fantastinių gyvūnų“ serijos filmuose, kaip kad daroma su Albo Dumbldoro – Hario Poterio laikais einančio Hogvartso direktoriaus pareigas – personažu.

Maža to, fanų džiaugsmui datos taip pat atitinka: Džeikobas Kovalskis gimė apie 1900-uosius metus, o Hagridas – 1928 m. Taigi, Kovalskiui buvo apie trisdešimt metų, kai pusmilžinio Hagrido mama jį pareikalavo pasirūpinti mažyliu (jei tik taip galima įvardyti milžinės palikuonį). Taip pat žinoma, kad Hagrido tėvas mirė, kai Hagridas buvo Hogvartso antrakursis, kad tai berniuką labai nuliūdino. Tačiau J. K. ROwling knygos daugiau informacijos apie Hagrido tėvus nepateikia.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles