Holivudas imasi kurti tikrais faktais paremtą istoriją apie Rusijos oligarchus

Holivudas imasi kurti tikrais faktais paremtą istoriją apie Rusijos oligarchus

Kino studija „Warner Bros.“ imasi dar vieno autoriaus Beno Mezricho romano ekranizavimo. Šįkart dar knygų lentynų nepasiekusi knyga jau klojasi sau kelią į didžiuosius ekranus. Tai bus naujausias B. Mezricho darbas „Kartą Rusijoje: Oligarchų pakilimas – Tikras pasakojimas apie ambicijas, turtą, išdavystę ir nužudymą“ (angl. „Once Upon a Time in Russia: The Rise of Oligarchs – A True Story of Ambition, Wealth, Betrayal, and Murder“).

Anksčiau B. Mezrichas buvo parašęs romaną „Atsitiktinius milijardierius“ (angl. „The Accidental Billionaires“), kuris galiausiai tapo filmu „Socialinis tinklas“ (angl. „The Social Network“). „Kartą Rusijoje“ istorija paremta tikrais įvykiais ir suksis apie „Kremliaus krikštatėvį“ Borisą Berezovskį, buvusį matematiką, kurio pirmasis versliukas buvo naudotų automobilių perpardavimas. Filmas taip pat pasakos ir apie Romaną Abramovičių, jaunąjį B. Berezovskio protežė, kuris iš naftos ir aliuminio susikrovė milijardinius turtus.

Knygos idėja kilo kino prodiuseriui Brettui Ratneriui, kuris savo pažįstamų tarpe turi nemažai Rusijos oligarchų. Šią mintis jis ir pastūmėjo B. Mezrichui. Ir dėl šios priežasties B. Ratneris tapo ir būsimo filmo prodiuseriu.

Kol kas neaišku, kada pasirodys filmas. Juostai scenarijų rašys pats B. Mezrichas, bet to greičiausiai nedarys kol knygynuose nepasirodys jo knyga. Tai turėtų įvykti birželio 2 dieną. Na, o žinant filmų kūrimo procesus, juostą kinuose greičiausiai galėsim išvysti 2017 metų antroje pusėje.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles