Siaubo trilogiją užbaigs pati šlykščiausia „Žmogaus šimtakojo“ dalis

Siaubo trilogiją užbaigs pati šlykščiausia „Žmogaus šimtakojo“ dalis

Vienų sąlyginai mėgstamas, kitų nežmoniškai nekenčiamas „Žmogus šimtakojis“ („Human Centipede“) pasirodys jau ir trečiąjį kartą. Su naujausiomis žiniomis buvo nustatyta ir kada pasirodys filmas, taip pat ir jo siužetinė linija. Galima teigti, kad būtent šis filmas, kuris bus paskutinis trilogijoje, bus pats žiauriausias iš visų trijų.

Kai režisierius Tomas Sixas 2010 metais išleido pirmąją savo šlykštaus siaubo filmo dalį, viskas atrodė kaip ir normalu. Dauguma žiūrovų tikėjosi, kad tai bus vienkartinis projektas ir daugiau jo kinuose matyti neteks. Bet. Taip jau nutiko, kad visai greitai pasirodė ir antroji dalis, sukėlusi dar daugiau šurmulio. Ir kai jau buvo prarasta bet kokia viltis dėl trilogijos užbaigimo, filmo kūrėjai paskelbė – trečia dalis bus.

Įvairiausių dvejonių kilo dėl labai elementarios priežasties. Nė vienam normaliam žmogui nekiltų mintis kurti filmo apie kelis žmones, sujungtus į vieną virškinamąjį traktą. O ką jau kalbėti apie trilogiją. Matyt, T. Sixas nėra prie tų sveikųjų, mat dar ir pareiškė, kad filmas bus „100% politiškai nekorektiškas“.

Trečioji „Žmogaus šimtakojo“ dalis pasakos apie daug bėdų turintį kalėjimo prižiūrėtoją Bilą Bosą, kuris vadovauja vienam didžiausių Los Andželo kalėjimų. Jo kalėjimas statistiškai yra chaotiškiausias – kyla daugiausiai riaušių, nuolat keičiasi personalas, o gydymo išlaidos milžiniškos. Bet blogiausia – jis nesulaukia pagarbos iš kalinių ir valstijos gubernatoriaus, kurią supranta užsitarnavęs. Bilas nuolat bando išrasti naują bausmę, kuri atitiktų kalinių nusikaltimus ir atlygį už blogą elgesį. Galiausiai vyras išprotėja. Bet jam gelbsti ištikimas bendradarbis, dešinioji ranka, Dvaitas, kuris pasiūlo stulbinamą idėją, priversiančią visus parkristi ant kelių. Visus kalinius sujungti į vieną, ištisą, 500 žmonių ilgio grandinę-šimtakojį.

Filme vaidins pirmojoje dalyje matytas Dieteris Laseris, iš antrosios atkeliavęs Laurence‘as R. Harvey‘is ir naujokas Ericas Robertsas. Kas dar pasirodys juostoje dar neaišku.

Filmas turėtų pasirodyti gegužės 22 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles