Carrie Fisher nepasirodys devintojoje „Žvaigždžių karų“ dalyje

Carrie Fisher nepasirodys devintojoje „Žvaigždžių karų“ dalyje

Šiuo metu JAV vykstančioje „Žvaigždžių karų“ šventėje, kurioje penktadienį buvo išleistas pirmasis „Žvaigždžių karų: Paskutinio džedajaus“ (angl. „Star Wars: The Last Jedi“) anonsas, kartu buvo aptariami kai kurie su garsiąja franšize susiję gandai. Vieną jų paneigė „Lucasfilm“ vadovė Kathleen Kennedy: Carrie Fisher nepasirodys devintojoje „Žvaigždžių karų“ dalyje.

Pastarąją savaitę buvo pasirodę pranešimų, kad praėjusių metų pabaigoje mirusi aktorė vienokiu ar kitokiu būdu bus ir paskutinėje naujosios „Žvaigždžių karų“ trilogijos dalyje. Tai buvo patvirtinęs C. Fisher brolis Toddas Fisheris. Visgi ABC televizijai interviu davusi K. Kennedy tai griežtai paneigė sakydama, kad aktorė turės svarbią rolę šių metų pabaigoje pasirodysiančioje aštuntojoje dalyje, o kitame filme jos nepamatysime.

Tikėtina, kad tokia skirtinga informacija kilo dėl teisinių procesų. Kaip pažymi „The Hollywood Reporter“, panašu, kad T. Fisheris ir C. Fisher dukra Billie Lourd suteikė „Lucasfilm“ ir „Disney“ teisę naudoti aktorės veidą devintojoje dalyje, tačiau kūrėjai nusprendė to nedaryti. Tuo pačiu iki juostos filmavimo dar liko bent metai, todėl laiko apsispręsti dar yra.

Primename, kad C. Fisher kompiuteriniu pavidalu jau pasirodė praėjusių metų filme „Šelmis-1. Žvaigždžių karų istorija“ (angl. „Rogue One: A Star Wars Story“), todėl precedentas tokiai situacijai yra sukurtas.

Filmas „Žvaigždžių karai: Paskutinis džedajus“ (angl. „Star Wars: The Last Jedi“), kuriame C. Fisher turės ypač svarbų vaidmenį, pasirodys šių metų gruodžio 15 d. Devintoji „Žvaigždžių karų“ dalis kino teatrus pasieks 2019 m.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles