Gandai pasitvirtino – Samuelis L. Jacksonas vaidins naujausioje „Pjūklo“ dalyje

Gandai pasitvirtino – Samuelis L. Jacksonas vaidins naujausioje „Pjūklo“ dalyje

2017 metais išleistas „Pjūklas: Palikimas“ (angl. „Jigsaw“), kaip ir visi ankstesni serijos filmai, buvo sutaršytas kritikų, bet aštuntajai daliai vis tiek pavyko surinkti nemenką pinigų sumelę. Vis dėlto, perdirbiniui nepavyko iš naujo užvesti tradiciją kiekvieną Heloviną paženklinti nauju „Pjūklu“. Šie filmai dingo iš akiračio, tačiau tokios pelningos serijos pamiršti neįmanoma. Visai neseniai buvo paskelbta apie devintąjį serijos filmą ir už jį yra atsakingas komikas Chrisas Rockas, kuris ne tik parašė istoriją, bet ir bus prodiuseris bei pats vaidins.

Pasak jo, tai bus naujas perdirbinys, kuris kaip reikiant ne tik pakeis „Pjūklo“ pasaulį, bet ir išlaikys unikalius elementus. Fanai vėl gali tikėtis painaus siužeto ir, žinoma, išradingų bei kruvinų spąstų. Be savo didelio indėlio, Chrisas Rockas sugrąžina ilgalaikius serijos prodiuserius, Jamesą Waną ir Leighą Whannelį, o filmą režisuos Darrenas Lynnas Bousmanas, kuris buvo atsakingas už antrą, trečią ir ketvirtą „Pjūklo“ dalis.

Šios naujienos jau pakankamai suintrigavo fanus, nes kiekvienas naujas filmas buvo vis labiau „atšipęs“ ir kitoks, šviežias požiūris gali kaip reikiant atgaivinti šią seriją. Tačiau niekas nesitikėjo, kad „Pjūklo“ filme vaidins pats Samuelis L. Jacksonas. Vis dėlto, šie gandai yra patvirtinti – aukščiausio lygio aktorius, uždirbantis milijonus kaip Nikas Furis „Marvel“ masinio populiarumo filmuose, vaidins mažo biudžeto kruvinose skerdynėse, kurios niekada neturėjo didelės žvaigždės. Taip pat prisideda ne ką prastesni aktoriai: Maxas Minghellas iš serialo „Tarnaitės pasakojimas“ (angl. „The Handmaid‘s Tale“) bei Marisol Nichols iš serialo „Riverdeilas“ (angl. „Riverdale“).

Dar nėra aišku, ar į naują istoriją sugrįš serijos veteranas Tobinas Bellas, kuris visuose filmuose įkūnijo serijinį žudiką Pjūklą. Bet kokiu atveju, įdomus aktorių ansamblis bei naujas scenaristas intriguoja ir gali būti, kad devintasis „Pjūklas“, kuris tradiciškai pasirodys per kitų metų Heloviną, pateiks kažką naujo ir įdomaus.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles