Chesus Kvintana į kino teatrus sugrįš šalutiniame projekte „The Jesus Rolls“

Chesus Kvintana į kino teatrus sugrįš šalutiniame projekte „The Jesus Rolls“

Kultinėje klasikoje „Didysis Lebovskis“ (angl. „The Big Lebowski“) pasirodė daugybė ekscentriškų veikėjų. Ir vienas iš jų gauna savo atskirą filmą. Chesus Kvintana, boulingą žaidžiantis violetiniais drabužiais apsirengęs Lebovskio varžovas, pasirodė tik penkias minutes, tačiau jau kitų metų pradžioje didieji kino gerbėjai vėl galės jį išvysti kino ekranuose filme, kuris neseniai buvo pavadintas „The Jesus Rolls“.

Pirmosios naujienos apie šią juostą pasklido tik 2016-ais metais. Boulingo žaidėją vaidinęs aktorius Johnas Turturro, parašė scenarijų, režisuoja bei vaidina filme, kuris bus atskira istorija apie šį veikėją ir neturės ryšio su „Didžiuoju Lebovskiu“. Po kelių metų tylos, aktorius-režisierius paskelbė, kad buvo pasiektas susitarimas su kompanija „Screen Media“ ir filmas pasirodys 2020-ų metų pradžioje.

„The Jesus Rolls“ yra apibūdinamas kaip perdirbinys 1974-ų metų prancūziškos komedijos „Šokantys valsą“ (pranc. „Les valseuses“). Pasak naujo filmo siužeto, pagrindiniai personažai bus vagys, besivaržantys tarpusavyje, kuris į jų schemas įsivėlusiai moteriai suteiks pirmąją malonumo audrą lovoje. Skamba keistai, bet toks jau bus tas kultinės klasikos praplėtimas.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles