„Keršytojai 3“ gali likti be daugumos pagrindinių veikėjų

„Keršytojai 3“ gali likti be daugumos pagrindinių veikėjų

Holivude pasklido gandas, kad kino studija „Marvel“ ruošia tikrai didelę staigmeną „Keršytojų“ (angl. „The Avengers“) franšizės gerbėjams. Portalas „Badass Digest“ skelbia, kad trečiojoje „Keršytojų“ dalyje galime nebesulaukti pagrindinių Keršytojų.

Kaip praneša „Badass Digest“, gandas apie trečiosios „Keršytojų“ dalies skelimą į dvi dalis nebepasitvirtina. Tai bus vienas filmas. Tačiau jame gali nelikti esminių veikėjų. Tarkime – Kapitono Amerikos, Toro ir Juodosios našlės. Tuo tarpu Geležinis žmogus bus tikrai, nes Roberto Downey‘io Jaunesniojo kontrakte yra įrašyta, kad jis privalo suvaidinti „Keršytojuose 3“.

Tokie gandai ėmė sklisti ne šiaip sau. Artėja metas, kai pagrindinius veikėjus franšizėje įkūniję aktoriai išpildys savo kontraktus ir galės eiti kur tik nori. Kapitoną Ameriką vaidinančiam Chrisui Evansui liko suvaidinti dviejuose filmuose, Toro atlikėjui Chrisui Hemsworthui – taip pat. R. Downey‘iui Jaunesniajam išvis liko vienas filmas. Žinoma, studija gali visuomet susitarti iš naujo su aktoriais, tačiau yra viena problema – „Marvel“ niekada nedegė dideliu noru mokėti dideles algas aktoriams. Tiesa, išskyrus R. Downey‘į Jaunesnįjį. Jam jau keliuose filmuose buvo atseikėta nuosaiki 50 mln. dolerių alga.

Taigi, dėl šios priežasties studija gali mėginti apeiti teisinius barjerus ir išlaikyti savo veikėjus dar ir po „Keršytojų 3“. Kaip vyktų veiksmas trečiojoje dalyje? Labai paprastai – tie veikėjai tiesiog bus užimti kitais reikalais. Tikėtina, kad po trečiosios „Kapitono Amerikos“ dalies Styvas Rodžersas atsisakys savo skydo ir dėl kokių nors įvykių palūš. Toras turėtų užimti Asgardo sostą, o Juodoji našlė visuomet gali iškeliauti į kokį kitą nuotykį. Dar vienas grupės narys yra Halkas, kuris, pagal komiksus, buvo iškeliavęs iš Žemės. Gali būt, kad iki trečiosios dalies jis ir negrįš.

Labai tikėtina, kad studija „Marvel“ bandys į trečiuosius „Keršytojus“ sukišti kiek menkesnius veikėjus, o atsvarai palikti Tonį Starką su geležiniu kostiumu. Jų tarpe gali būti ir „Galaktikos sergėtojai“.

Dar labai didelė tikimybė, kad po trečiųjų „Keršytojų“ sulauksime tikrai grandiozinio filmo, kuriame bus surinkti tiesiog visi „Marvel“ visatos veikėjai, visų filmų ir televizijos serialų. Į jį patektų ir trečiojoje „Marvel“ fazėje pasirodantis Daktaras Streindžas, ir Skruzdėliukas, ir, galbūt, ponia Marvel.

Tačiau trečioji „Marvel“ fazė prasidės iškart po „Keršytojai: Ultrono amžius“ premjeros. Ji numatyta kitų metų gegužės 1 d.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles