„Matrica 4“ pakeliui – pagrindinį vaidmenį atliks Keanu Reevesas

„Matrica 4“ pakeliui – pagrindinį vaidmenį atliks Keanu Reevesas

Kino studija „Warner Bros.“ paskelbė, jog jau visai netrukus dienos šviesą išvys ketvirtoji kultinės „Matricos“ (angl. „Matrix“) dalis. Na, „netrukus“ – gal visai reliatyvus terminas, tačiau režisierė Lana Wachowski pradėjo rašyti scenarijų naujajai ketvirtajai daliai. Studijos atstovas taip pat patvirtino, kad į pagrindinius vaidmenis atliks Neo įkūnijęs Keanu Reevesas ir Triniti vaidinusi aktorė Carrie-Anne Moss.

„Mes be galo džiaugiamės, kad galime sugrįžti prie „Matricos“ kartu su Lana. Ji – tikra vizionierė, fantastiška ir originali filmų kūrėja. Negalime apsakyti, kaip didžiuojamės, kad ji parašys filmui scenarijų, režisuos jį ir prodiusuos. Tai bus naujas skyrius „Matricos“ visatoje“, – teigė „Warner Bros. Group“ valdybos pirmininkas Toby‘is Emmerichas.

Be Lanos Wachowski scenarijų taip pat rašys Aleksandaras Hemonas ir Davidas Mithcellas. Kol kas neaišku, apie ką bus naujasis filmas ir, ar Morfėjaus vaidmenį sukūręs Laurence‘as Fishburne‘as sugrįš į filmus. Sklinda klabos, kad šiam personažui bus ieškoma jaunesnio aktoriaus.

Planuojama, kad „Matrica 4“ bus pradėta filmuoti jau 2020 metų pradžioje, tad tikėtina, kad ketvirtąją dalį galbūt išvysime 2020 pabaigoje arba 2021 metų pradžioje.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles