Ethanas Hawke‘as prisijungia prie „Valeriano“ aktorių komandos

Ethanas Hawke‘as prisijungia prie „Valeriano“ aktorių komandos

Tarp laukiamiausių didelių Holivudo projektų minimas naujausias režisieriaus Luco Bessono filmas „Valerianas“ (angl. „Valerian“) ką tik tapo dar ambicingesniu. Prie juostos prisijungė keturiskart Oskarui nominuotas aktorius Ethanas Hawke‘as.

Tai L. Bessonas pranešė savo „Instagram“ paskyroje. Tai paskelbęs režisierius teigė, kad su E. Hawke‘u norėjo dirbti jau ne vienerius metus ir kad jiems bus neįtikėtinai linksma.

E. Hawke‘as prisijungia prie jau ir taip solidžios aktorių komandos. Prieš kurį laiką buvo oficialiai paskelbta, kad filme taip pat vaidins Cara Delevigne, Clive‘as Owenas, dainininkė Rihanna ir Dane‘as DeHaanas.

Filmas, kurio pilnas pavadinimas yra „Valerianas ir tūkstančio planetų miestas“ (angl. „Valerian and the City of a Thousand Planets“), pasakos apie Valerianą ir Laureliną, du kosmosu keliaujančius jaunuolius, galinčius keliauti ir laiku. Filmas bus kuriamas pagal 1967 metais pradėtą leisti komiksą, kurio veiksmas vyko 28 amžiuje.

Režisierius L. Bessonas, geriausiai žinomas kaip filmų „Leonas“ (angl. „Leon: The Professional“) ir „Pagrobimas“ (angl. „Taken“) kūrėjas, pats parašė „Valeriano“ scenarijų.

Juostos filmavimas prasidės iškart po Naujųjų, o filmas kino teatruose pasirodys 2017 m. vasarą.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles