Catherine Deneuve ir Chiara Mastroianni vėl vaidins kartu

Catherine Deneuve ir Chiara Mastroianni vėl vaidins kartu

Prancūzų aktorės Catherine Deneuve ir Chiara Mastroianni yra vienas žinomiausių mamos – dukters tandemų kino aikštelėje. Pranešama, kad netrukus šis duetas vėl pasirodys kartu – aktorės filmuosis naujoje režisierės Julie Bertuccelli juostoje.

Po dviejų dokumentinių filmų „Paskutinės naujienos iš kosmoso“ (pranc. „Denrieres nouvelles du Cosmos“, 2016 m.) ir „Babelio mokykla“ (pranc. „La cour de Babel“, 2013 m.), J. Bertuccelli grįžta prie vaidybinių filmų kūrimo. Naujasis filmas, kuris vadinsis „Paskutinis Kler Darling senienų išpardavimas“ (pranc. „Le dernier vide-grenier de Claire Darling“), pasakos apie paskutinę Kler Darling gyvenimo dieną. Arba bent jau ji taip mano. Taigi, atiduodant kaimynams ir šiaip smalsuoliams savo užgyventą turtą, kiekvienas daiktas jai tampa tragiško ir spalvingo gyvenimo prisiminimu.

Pagrindinį – Klerės Darling – vaidmenį atliks C. Deneuve. Tai bus jau dvyliktas kartas, kai ši prancūzų kino ikona vaidins kartu su savo dukra C. Mastrioanni. Žiūrovams neblogai žinomos juostos „Mylimieji“ (pranc. „Les bien-aimés“, 2011 m.), „Kalėdų pasaka“ (pranc. „Un conte de Noël, 2008 m.) ar „Mano mėgstamiausias metų laikas“ (pranc. „Ma saison préférée“, 1993 m.), kartu jos įgarsino Marijane Satrapi režisuotą animacinį filmą „Persepolis“ (2007 m.).

Įdomu tai, kad ši šeimos istorija bus filmuojama režisierės J. Bertuccelli senelės name. Numatoma, kad filmavimas, prasidėjęs gegužės 15 d. baigsis liepos 7 d. Juostos premjera numatoma 2018 m.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles