Stevenas Spielbergas neberežisuos penktojo Indiana Džounso filmo

Stevenas Spielbergas neberežisuos penktojo Indiana Džounso filmo

Ne veltui penktasis Indiana Džounso (angl. „Indiana Jones“) filmas yra laikomas užkeiktu projektu. Paskelbtas dar 2016-ais metais, filmas jau patyrė du atidėliojimus ir scenarijaus perrašymą, tačiau jo sudėtinga kūrimo kelionė toli gražu dar nesibaigia. Dar šią savaitę reklamuodamas savo naują filmą „Protėvių šauksmas“ (angl. „Call of the Wild“) pagrindinis aktorius Harrisonas Fordas teigė, kad penktosios klasikinės serijos dalies filmavimas prasidės už dviejų mėnesių. Pasak jo, projektui šiek tiek trukdo laiko suderinimas bei mažos siužeto problemėlės, kurios bus greitai pašalintos, kad kūrybinė komanda pateiktų geriausią įmanomą Indiana Džounso filmą.

Šie optimistiški aktoriaus žodžiai buvo greitai paneigti, kai naujienų portalas „Variety“ numetė bombą – ilgalaikis serijos režisierius Stevenas Spielbergas neberežisuos penktojo filmo. Indiana Džounsas buvo jo kūrinys net trisdešimt devynerius metus ir perleisti serijos vadžias kažkam kitam yra visiškai netikėta atomazga. Tačiau S. Spielbergas teigia, kad sprendimas yra savanoriškas, o jo tikslas yra „perleisti Indianos botagą“ kitai kartai ir pateikti šį klasikinį personažą iš jos perspektyvos. Be to, režisierius visiškai nepasitraukia iš projekto, o užims prodiuserio pareigas.

Nors dar oficialiai nepatvirtinta, labai tikėtina, kad S. Spielbergą pakeis režisierius Jamesas Mangoldas, kurio repertuare yra tikrai puikūs filmai kaip „Loganas“ (angl. „Logan“) bei iki Oskarų prasimušęs „Le Manas ’66. Plento karaliai“ (angl. „Ford v Ferrari“). Vis dėlto, toks netikėtas režisierių pakeitimas likus dviems mėnesiams iki filmavimo gali reikšti, jog penktasis Indiana Džounso filmas bus dar bent kartą atidėtas.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles