T. Waititi ir C. Hemsworth‘as nestokoja idėjų naujam „Toro“ filmui

T. Waititi ir C. Hemsworth‘as nestokoja idėjų naujam „Toro“ filmui

Neseniai pagrindinis filmo aktorius pareiškė, jog norėtų ir toliau dirbti su režisieriumi Taika Waititi, kuris sukūrė trečiąją filmo dalį apie superherojų Torą. 2017 metų lapkritį pasirodžiusi dalis „Toras. Pasaulių pabaiga“ (angl. „Thor. Ragnarok“) pelnė ne tik kritikų, bet ir žiūrovų simpatijas.

Nuotaikingas ir ryškus reginys tapo vienu sėkmingiausių kada nors pasirodžiusių superherojų filmų. „Marvel“ filmų visatoje jis užima garbingą antrąją vietą. Anksčiau buvo kalbama, jog tai bus paskutinis atskirai Torui skirtas filmas, tačiau sulaukta sėkmė privertė kalbėti apie dar vieną tęsinį.

Taip pat aktorius nurodė, kad buvo susitikęs su režisieriumi ir kartu dalijosi tuo, kaip galėtų atrodyti naujasis Toro filmas. T. Waititi tęsinį įsivaizduoja kaip „Toras. Pasaulių pabaiga 2“, o ne kaip visai naują ketvirtąją filmo dalį, tačiau pridūrė, kad viskas priklausys nuo šiais metais pasirodysiančio filmo „Keršytojai. Begalybės karas“ (angl. „Avengers. Infinity War“). Būtent tai, kaip baigsis šio filmo istorija, nulems, kaip galėtų tiksliau atrodyti naujoji Toro dalis.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles