Siaubo klasikos „Helovinas“ tęsinys pradėjo filmavimą

Siaubo klasikos „Helovinas“ tęsinys pradėjo filmavimą

Originalus „Helovinas“ (angl. „Halloween“) buvo išleistas 1978 metais, nuo tada siaubo klasika turėjo 8 tęsinius ir  buvo perdaryta iš naujo pagal originalą, tačiau nei vienas iš šių filmų nesusilaukė tokios sėkmės kaip Johno Carpenterio klasika. Dabar šiais metais sulauksime dar vieno „Helovino“ filmo, šį kartą tai padarys kino studija „Blumhouse“, kuri išleido tokius siaubo filmus kaip „Pradink“ (angl. „Get Out“), „Paranormalūs reiškiniai“ (angl. „Paranormal Activity“) ar „Tūnąs tamsoje“ (angl. „Insidious“).

Pirmos žinios apie artėjantį „Helovino“ filmą pasirodė 2015 metais, o dabar juosta yra jau oficialiai pradėta filmuoti. Kadangi šių filmų serija turi tiek daug dalių, naujajame kūrėjai nutarė ignoruoti visus tęsinius, kurie yra išėję po originalo. Aktoriai Nickas Castle‘as ir Jamie Lee Curtis sugrįžta į savo savo originalius vaidmenis kaip Maiklas Majersas ir Lori Stroud.

Kol kas nėra aišku, kokia bus filmo istorija ir kas bus pagrindinis filmo personažas, tačiau originalo gerbėjai turėtų džiaugtis, jog filmo prodiusuoti sugrįš Johnas Carpenteris. Jokie dideli sprendimai nebuvo priimti be originalo kūrėjo ir jis pats prižiūri viso filmavimo procesą. Filmo išleidimo data paskelbta kaip 2018 metų spalio 19 diena.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles