Pirmajame „Fantastiško ketverto“ anonse – visiškai nauja veikėjų atsiradimo istorija

Kino studija „20th Century Fox“ paviešino pirmąjį gana kontraversiškai vertinamo šių metų komiksais paremto filmo „Fantastiškas ketvertas“ (angl. „Fantastic 4“) anonsą. Daugelis kino žiūrovų ir komiksų gerbėjų į šį projektą žiūri kreivai todėl, kad, pirmiausia, visiškai naujas perdirbinys kuriamas praėjus labai mažai laiko nuo pastarųjų dviejų filmų. Antra priežastis – smarkiai pakeista originalioji istorija. Nepaisant šių nuogąstavimų, pirmasis anonsas atrodo ypatingai galingai ir niūriai.

Filmas pasakos apie ketveriukę, kuriuos teleportavimas į gretimą ir pavojingą visatą pakeičia fiziškai. Kai komandos gyvenimai negrįžtamai pasikeičia, jie turi išmokti suvaldyti savo naujuosius gebėjimus ir išgelbėti Žemę nuo buvusio draugo, pasirinkusio tamsiąją pusę.

Nors pirmasis anonsas ir atrodo pristatytas kaip pilnas darbas, tačiau iš pirmo žvilgsnio tai yra tik tyzerinis anonsas, kuris, beje, labai puikiai į kuriamą istoriją ir sukuria labai niūrią atmosferą. Keliais fragmentais parodoma ir veikėjų galių įgavimo scenos, kurios yra išties galingos. Norisi tik tikėti, kad būsimuose anonsuose istorija bus išplėsta dar labiau.

Pagrindinius vaidmenis juostoje atliks „Atkirčio“ (angl. „Whiplash“) žvaigždė Milesas Telleris, Kate Mara, Michaelas B. Jordanas ir Jamie‘is Bellas. Prie jų prisijungs ir pagrindinį juostos antagonistą Daktarą Doomą suvaidinsiantis Tobby‘is Kebbelas, atlikęs vaidmenį „Beždžionių planetos aušroje“ (angl. „Dawn of the Planet of the Apes“).

„Fantastiškas ketvertas“ Lietuvos kino teatrus turėtų pasiekti rugpjūčio 7 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles