„Tegyvuoja meilė“ aktorių kolektyvas susivienijo trumpametražui filmui Raudonos nosies dienos proga

Neseniai buvo pranešta, kad režisierius Richardas Curtisas ir šventinio filmo „Tegyvuoja meilė“ (angl. „Love Actually“) aktorių kolektyvas žada susivienyti trumpametražiui filmui. Tą jie padarys Raudonos nosies dienos proga, kuri yra minima JAV ir Didžiojoje Britanijoje. Visus šio filmo mylėtojus  televizijos kanalas „NBC“ nusprendė nudžiuginti trumpu, filmą pristatančiu anonsu. Jame išvystame buvusį aktorių kolektyvą ir jau klasika tapusią kortelių su užuominom sceną. Šį kartą į pagalbą laikant korteles aktoriui Andrew Lincolnui atskuba ir kiti.

Panašu, kad į prieš keturiolika metų sukurtos juostos susitikimą grįš visos vaidinusios žvaigždės: Hugh Grantas, Martine McCutcheon, Keira Knightley, Chiwetelas Ejioforas, Andrew Lincolnas, Colinas Firthas, Lucia Moniz, Liamas Neesonas, Thomas Brodie-Sangsteris, Olivia Olson, Billas Nighy, Marcusas Brigstockas ir Rowanas Atkinsonas. Deja, bet šioje komandoje truks prieš metus anapilin iškeliavusio Alano Rickmano.

Raudonos nosies diena JAV vyks jau trečius metus iš eiles. Jos metu visi amerikiečiai susivienija užsidėdami raudonas dekoratyvines nosis ir aukoja pinigus skurde gyvenantiems vaikams. Per dvejus gerumo akcijos metus jau pavyko paaukoti kiek daugiau nei 60 milijonų JAV dolerių.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles