Išleistas serialo „Keisti dalykai“ trečiojo sezono trumpasis anonsas

Išleistas serialo „Keisti dalykai“ trečiojo sezono trumpasis anonsas

Trečiasis serialo „Keisti dalykai“ (angl. „Stranger Things“) sezonas išdrįso žengti į naują teritoriją, nors ir ne taip toli nuo namų. Naujausias serialo teaseris demonstruoja kiek kitokią, neįprastą aplinką – Starcourt Prekybos centrą, kuris pristatomas pakiliu 80-tųjų retro stiliumi, perdėtai pozityvia reklama, kurioje pabrėžiami tokie prekybos centro kampeliai kaip: „The Gap!”, Maisto aikštelė, „Sam Goody!”, Milžiniškas fontanas!

Naujasis teaseris suteikia galimybę žiūrovams pamatyti, kam ruošiasi Styvas Harringtonas (Joe Keery‘is); jis dirba ledų parduotuvėje pavadinimu „Scoops Ahoy“, kartu su nauja veikėja Robin, kurią įkūnys aktorė Maya Hawke. Iš paties Styvo reakcijos panašu, kad jis nėra labai patenkintas savo naujuoju darbu. Tačiau serialo prodiuseris Shawnas Levy‘is pažadėjo, kad šis serialo gerbėjų pamėgtas personažas, artėjančiame sezone, turės kur kas reikšmingesnę rolę. „Mes tikrai turėsime galimybę išvysti kur kas daugiau Styvo Harringtono trečiajame sezone ir tiesiog pasakysiu, kad mes tikrai neapleisime Styvo Globėjo magijos. Nenoriu prasitarti daugiau, tačiau aš tikrai jaučiu, kad su šiuo personažu mes tiesiog užtikome aukso kasyklą,“ – pasakojo prodiuseris Los Andžele vykusiame renginyje. Sh. Levy‘is taip pat atskleidė, kad trečiojo sezono veiksmas vyks praėjus vieneriems metams po antrojo sezono įvykių, 1985 m. vasarą. Taip pat išaiškėjo, kad pagrindiniai serialo veikėjai Eleven (Millie Bobbie Brown) ir Maikas (Finn Wolfhard) bei Lukas (Caleb McLaughlin) ir Maks (Sadie Sink) sezono pradžioje bus poros. Dar nė vienas iš aktorių nėra gavę scenarijų, tad Millie B. Brown, kuri vaidina Eleven, apie tai sužinojo tik trečiojo sezono aptarimo renginio metu. „Maikas ir Eleven yra artimi, tad tai yra santykiai, kurie tęsiasi ir lygiai taip pat yra su Maks bei Luku. Tačiau vėlgi, veikėjai yra 13 ar 14 metų vaikai, tad ką romantika reiškia šiame gyvenimo etape? Tai negali būti paprasti ir stabilūs santykiai, tačiau tame nestabilume ir yra visas smagumas,“ – situaciją komentavo Sh. Levy‘is.

Serialas „Keisti dalykai“ tapo žaibišku kultūriniu fenomenu, kai 2016 m. liepą buvo pradėtas rodyti per „Netflix“. „Parrot Analytics“ šį serialą pavadino vienu populiariausių Amerikoje, atsižvelgiant į žiūrimumą. Teigiama, kad antrasis serialo sezonas pritraukė daugiau nei 15,8 milijonų žiūrovų per pirmąsias tris dienas, nuo serialo premjeros „Netflix“ platformoje. Trečiajame serialo sezone išvysime ir naujų veikėjų: Luko seserį Eriką, kurią vaidins aktorė Priah Ferguson bei jau anksčiau minėtąją Robin. Erika seriale atliks ganėtinai svarbų vaidmenį, o Robin yra jauna mergina, kuri nuobodžiauja darbe, kol sužino daugiau apie tamsiąsias Havkinso miestelio, Indianoje, paslaptis. Kada galėsime pamatyti trečiąjį serialo „Keisti dalykai“ sezoną, dar neaišku, tačiau akivaizdu, kad reikalai pamažu juda naujų nuotykių link!

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles