Pirmasis „Ben-Huro“ anonsas pristato ambicingą naująją adaptaciją

Kino studijos „Metro Goldwyn Meyer“ ir „Paramount Pictures“ po ilgos tylos pristatė pirmąjį savo naujojo filmo „Ben-Huras“ (angl. „Ben-Hur“) anonsą. Naujasis darbas bus dar prieš beveik 60 metų, 1959-aisiais, pasirodžiusio ir 11 Oskarų pelniusio kūrinio perdirbinys, kurį režisuoti ėmėsi „Ieškomo“ (angl. „Wanted“) režisierius Timuras Bekmambetovas.

Filmas pasakos apie neteisingai išdavyste apkaltintą princą Judą Ben-Hurą, kurį pašalinti iš eilės į sostą užsigeidė jo įbrolis, Romėnų armijos karininkas Mesala. Praradęs titulą ir atskirtas nuo mylimos moters, Judas perduodamas į vergiją. Po daugybės metų jūroje, Judas grįžta į tėvynę siekdamas keršto, bet atranda išpirkimą.

Kad ir kaip bežiūrėtum, Timuras Bekmambetovas niekada nekūrė rimtų filmų. Ar tai būtų „Nakties sargyba“ (angl. „Night Watch“), ar „Ieškomas“, ar tas pats „Abraomas Linkolnas: vampyrų medžiotojas“ (angl. „Abraham Lincoln, Vampire Hunter“), visi jie buvo specialiais efektais prisodrinti darbai be didelių pretenzijų. Tuo tarpu „Ben-Huras“ yra visai kitokio tipo filmas, kadais labai prestižinė juosta, vis dar laikoma vienu geriausiu istorinių epų. Kol kas net sunku suvokti, kaip jis pakreips istoriją. Gal jis tiesiog padarys Michaelo Bay‘aus vertą veiksmo filmo, o gal kaip tik labai rimtai papasakos istoriją apie žmogų, mačiusį Kristaus nukryžiavimą. Beje, žvilgsnis į šią mintį anonse jau pateikiamas, tad labai tikėtina, kad tą ir išvysime.

Filme pasirodys ir pagrindinius vaidmenis atliks Jackas Houstonas, Toby‘is Kebbellas, Morganas Freemanas, Rodrigo Santoro, Nazanin Boniadi, Ayelet Zurer ir kiti. Akivaizdu, kad dėl šio filmo rasinės nelygybės problemų tikrai nebus.

Juosta kinus pasieks rugpjūčio 12 dieną.

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. Dovydas / 2016 rugpjūčio 28

    Bijau, kad tai bus dar vienas sugadintas filmo remake’as. Treileris labai nuvylė. Jis turėtų būti pompastiškas, epiškas su lėtais perėjimais ir sodriais vaizdais, o susidaro toks jausmas, kad matai eilinį komercinį veiksmo filmą. Pagal seno filmo tradiciją, Kristaus veidas neturi būti rodomas, o šiame filme jis aiškiai matomas. Gaila, kad vietoje šeicho Ilderimo – arabo, bus – negras. O jo lėkšta, arogantiška, šabloninė vaidyba jau verčia nusivilti. Ir pagal visus šiuolaikinius politkorektiškumo standartus, o ne istorines realijas, bus prigrūsta daug juodaodžių aktorių…