„Paramount“ studija plečia savo populiariausių filmų pasaulius

„Paramount“ studija plečia savo populiariausių filmų pasaulius

Specialiame investuotojams skirtame renginyje „Paramount“ studija pasidalijo ateities planais, į kuriuos įeina ir jų dabartinių populiariausių filmų serijų išplėtimas.

Šiuo metu ant rinkodaros bangos bėga ežiukas Sonikas – studija ruošia žiūrovus balandžio 1 d. pasirodysiančiam tęsiniui. Kadangi pirmasis filmas, pataikęs pasirodyti prieš pat pandemijos pradžią, nustebino visus savo finansine sėkme, „Paramount“ net nebelaukia tęsinio rezultatų. Trečioji Soniko dalis jau oficialiai paskelbta ir čia dar ne viskas. Tęsinyje pristatomam populiariam visatos veikėjui Knuckles, kurį įgarsino Idris Elba, bus skirtas papildomas vaidybinis serialas, startuosiantis „Paramount+“ internetinėje platformoje kitais metais. Taigi, užteko tik vieno sėkmingo filmo, kad „Paramount“ rimtai nusiteiktų investuoti į visą Soniko visatą, kuriai turinio yra per akis.

Studija taip pat bando gaivinti vieną sėkmingiausių savo filmų serijų – Transformeriai sugrįš kitų metų birželio 9 d. „Transformers: Rise of the Beasts“ (liet. „Transformeriai: žvėrių iškilimas“, prie kurio dirba „Krydo 2“ (angl. „Creed II“) režisierius Stevenas Caple’as Jr., tęs 2018 m. „Kamanės“ (angl. „Bumblebee“) pradėtą istoriją, bet tikrai jos neužbaigs. Planuojama, kad šis filmas bus tik pirma trilogijos dalis. Papildomai, „Paramount+“ pranešė apie naują Transformerių animacinį serialą, kurį planuojama pradėti rodyti šį rudenį.

Na ir galiausiai, „Tylos zonos“ (angl. „A Quiet Place“) kūrėjas Johnas Krasinskis patvirtino, kad su trečia dalimi neskubama ir ją tikimasi parodyti tik 2025 m. Kas bus šio projekto režisierius ir scenarijaus autorius kol kas nežinoma. Bet kad publika neužmirštų apie šią seriją, ją primins kitais metais pasirodysiantis šalutinis filmas, už kurį atsakingas praeitų metų siurprizo „Kiaulė“ (angl. „Pig“) režisierius Michaelas Sarnoskis.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles