„Krikštatėvio“ režisierius Francis Ford Coppola pats finansuos ambicingą savo projektą „Megalopolis“

„Krikštatėvio“ režisierius Francis Ford Coppola pats finansuos ambicingą savo projektą „Megalopolis“

Legendinis „Krikštatėvio“ (angl. „The Godfather“) bei „Šių Dienų Apokalipsės“ (angl. „Apocalypse Now“) režisierius Francis Ford Coppola, vis dar vaikosi savo svajonių projekto, kurį bando įgyvendinti jau kelerius metus. Oficialiai paskelbtas pernai, „Megalopolis“ neturi konkretaus siužeto, tačiau yra apibūdinamas kaip Niujorke vykstanti epinė meilės istorija. Kai tragedija visiškai nusiaubia miestą, pagrindinis veikėjas architektas bandys išpildyti savo svajonę iš griuvėsių pastatydamas utopiją.

Jau praėjo daugiau nei dešimtmetis po paskutinio F. F. Coppolos projekto „Twixt“ ir 82-iejų metų režisierius pareiškė norą sugrįžti prie filmo kūrimo. Jo ambicija yra sukurti dar vieną šedevrą, kuris bus prisimenamas ilgai ir visų žiūrimas bent kartą metuose. Jam ne kliūtis ir tai, kad per kelerius metus dauguma studijų atmetė „Megalopolį“ ir atsisakė jį finansuoti. Režisierius paklos virš šimto milijonų JAV dolerių iš savo piniginės, kad padengtų filmo biudžetą.

Tai nebus pirmas kartas kada F. F. Coppola pats finansavo savo projektą, anksčiau jis tai darė su „Šių Dienų Apokalipse“ bei „Iš Visos Širdies“ (angl. „One from the Heart“). Pastarasis, išleistas 1981-ais metais virto tikra finansine tragedija, po kurios režisierius bankrutavo. Bet šįkart jis teigia nesibaiminantis tokios pabaigos ir „Megalopolio“ finansiniai rezultatai jo nedomina. F. F. Coppola ketina pradėti filmavimus 2022-ųjų pabaigoje ir planuoja trijų metų kūrimo procesą. Į galimų aktorių sąrašą įeina aukšto lygio žvaigždės kaip Oscar Isaac, Cate Blanchett, Forest Whitaker, Michelle Pfeiffer ir daugiau.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles