Naujo Timo Burtono filmo „Keistų vaikų namai“ anonsas – tamsus ir intriguojantis

2014 m. pabaigoje pristatęs sau gal kiek ir nebūdingą biografinę juostą „Didelės akys“ (angl. „Big Eyes“) šiemet Timas Burtonas grįš į kino ekranus su nauju intriguojančiu darbu „Keistų vaikų namai“ (angl. „Miss Peregrine‘s Home for Peculiar Children“). Filmas pastatytas pagal jauno amerikiečių rašytojo Ransomo Riggso knygą, išleistą 2011 m. ir tapusią vaikų literatūros bestseleriu.

Filmas pasakos apie šešiolikmetį paauglį Džakobą, kuris po senelio mirties atranda užuominas, vedančias jį į paslaptingą ir magišką vietą – į panelės Peregrinos namus, kur globojami ypatingi vaikai. Džakobas netruks susipažinti su visais šių namų gyventojais ir atras jų nepaprastas galias. Greitai jis supras, kad ir pats yra „ypatingas“ ir kad gali apsaugoti savo naujuosius draugus.

Iš pirmojo šio filmo anonso galima spręsti, kad T. Burtonas bent jau iš dalies grįžta prie sau įprasto gana niūraus kolorito – vaikystė ir „keistumai“ čia susipina į viena. Kartu su Džakobu pirmą kartą išvystame keistų vaikus namus, jiems vadovaujančią panelę Peregriną (akt. Eva Green) – damą, pasipuošusi neįtikėtina šukuosena; bei keletą šiuose namuose gyvenančių vaikų, kurių kiekvienas turi neįprastą galią – kai kas gali skraidyti, o kai kas yra apdovanotas nežmoniška jėga. Panelę Peregriną vaidinanti prancūzų aktorė Eva Green jau yra ir anksčiau dirbusi su T. Burtonu – kartu su Johnny Deppu ir Helena Boham Carter ji filmavosi fantastinėje siaubo komedijoje „Nakties šešėliai“ (angl. „Dark Shadows“).

Pagrindinį naujojo filmo personažą – jaunąjį Džakobą – įkūnija iš Martino Scorsese‘s filmo „Hugo išradimas“ („Hugo“, 2011 m.) pažįstamas britas Asa Butterfieldas. Anonse taip pat galima pastebėti šmėkštelintį Samuelį L. Jacksoną – panašu, kad jis vaidins didžiausią blogiuką. Filme taip pat vaidina Chrisas O‘Dowd‘as, Judi Dench, Terence‘as Stampas ir Ruperttas Everettas.

Filmo premjera numatyta šių metų rugsėjo 30 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles