Pasirodė antrasis filmo „Žmogžudystė Rytų eksprese“ anonsas

Niekuo negalima pasitikėti. Pasirodęs antrasis filmo „Žmogžudystė Rytų eksprese“ (angl. „Murder on the Orient Express“) anonsas patvirtina – įtempta kriminalinė drama į kino teatrus atkeliaus jau lapkričio mėnesį, o šiame pasirodys visas žvaigždžių desantas – Penélope Cruz, Willemas Dafoe, Judi Dench, Johnny Deppas, Michelle Pfeiffer, Daisy Ridley bei Joshas Gadas.

Juosta yra sukurta pagal vieną garsiausių rašytojos Agatha Christie romanų. 1934 metais išleistoje knygoje buvo pasakojama apie žymųjį A. Christie romanų veikėją Erkiulį Puaro, privalantį išsiaiškinti, kas traukinyje įvykdė kraupią žmogžudystę. Kaip ir daugelis A. Christie kūrinių, „Žmogžudystė Rytų eksprese“ kine buvo adaptuota ne kartą, tačiau neabejotinai žymiausia knygos ekranizacija buvo pastatyta 1974 metais. Filme vaidino tokie aktoriai kaip Albertas Finney, Seanas Connery, Lauren Bacall ir Ingrid Bergman, o juostą režisavo Sidney Lumet.

Filmą režisuoja, prodiusuoja ir Erkiulio Puaro vaidmenį atlieka Kennethas Branagh. Anksčiau buvo skelbta, kad prie filmo prisijungė aktorė Angelina Jolie, tačiau ilgainiui ji iš projekto pasitraukė.

„Žmogžudystė Rytų eksprese“ į kino teatrus atkeliauja jau Lapkričio mėnesį.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles