Broliai Dufferiai „Keistų dalykų“ sugrįžimo nevadina antruoju sezonu

Broliai Dufferiai „Keistų dalykų“ sugrįžimo nevadina antruoju sezonu

2016 m. vasarą pasirodęs ir didelio populiarumo sulaukęs „Netflix“ serialas „Keisti dalykai“ (angl. „Stranger Things“) yra vienas didžiausių pastarojo meto fenomenų populiariojoje kultūroje. Ir nors antrasis serialo sezonas sugrįžta jau kitą mėnesį, serialo kūrėjai – Broliai Dufferiai – šį vadina visai ne antruoju serialo sezonu.

„Mes esame kino filmų vaikinai ir nuo pat pradžių šį skaitėme labiau tęsiniu, nei antruoju televizijos sezonu. Štai kodėl mes šį anonsuojame tiesiog kaip „Keisti dalykai 2“. Sugrįžime toliau plėtosime praėjusių metų idėjas, tačiau kartu pristatysime ir naujas grėsmes, iššūkius ir tikimės šias daugmaž išspręsti iki sezono pabaigos“.

Panašu, kad Broliai Dufferiai ir iš tikrųjų žino, kur link krypsta jų serialo istorija. Dar šių metų pradžioje šie užsiminė, kad „Keisti dalykai“ turėtų užsibaigti ties ketvirtuoju sezonu, o antrasis jų turėtų tapti puikiu įvadu į finalines problemas. Tai itin vertina ir užsienio kritikai, kurie Brolių Dufferių idėją neišsunkti serialo vadina it „tinkamu pavyzdžiu daugeliui kitų kompanijų, kurios nežino, kada sustoti“.

Teigiama, kad toks noras gali būti susijęs ir su pagrindinių aktorių amžiumi. Kūrybinė komanda visai netikėtai subūrė fantastinį aktorių kolektyvą, tad turėtų būti suprantamas noras serialą užbaigti šiems būnant panašaus amžiaus.

Antrasis „Keistų dalykų“ sezonas į „Netflix“ sugrįžta jau Spalio 27-ąją, o prie pagrindinių aktorių šiais metais prisijungia ir „Žiedų valdovo“ (angl. „The Lord of the Rings“) žvaigždė – Seanas Astinas.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles