Biografiniam filmui apie Tupacą rastas naujas režisierius

Biografiniam filmui apie Tupacą rastas naujas režisierius

Spaudžiama terminų kino studija „Morgan Creek“ biografiniam filmui apie JAV reperį Tupacą Shakurą, pagaliau surado naują režisierių. Projekto vairas patikėtas Benny‘iui Boomui. B. Boomas iki šiol yra režisavęs du ilgametražius filmus: veiksmo komediją „Kitos dienos paštas“ (angl. „Next Day Air“, 2009 m.) ir namų video skirtą filmą „Susišaudymas“ (angl. „S.W.A.T.: Firefight“), tačiau pats yra žinomas komercijos ir muzikos srityse.

Kino studija buvo priversta skubėti, kadangi jau keletą metų ruošiantis perkelti garsaus reperio gyvenimo istoriją į ekranus, jų įsigytos autorinės teisės į muzikinius kūrinius greitai bus grąžintos T. Shakuro motinai Afeni Shakur – taip atsitiktų, jei iki metų pabaigos juosta nebūtų pradėta filmuoti. Carlas Franklinas, perėmęs estafetę iš Johno Singletono balandį, kuris iš projekto pasitraukė labai netikėtai ir įstūmė „Morgan Creek“ į nepavydėtiną padėtį, buvo pasiruošęs pradėti filmuoti dar vasarą.

„Žmonės, kurie prie to dirba, ne itin gerbia Tupaco atminimą“ savo Instagram paskyroje rašė J. Singletonas, žadėdamas sukurti savą projektą.

Tačiau darbai jau buvo pajudėję iš vietos, kol prieš mėnesį C. Franklinas tyliai pasitraukė iš projekto, taip sukeldamas naują intrigų bangą. Spalio pabaigoje prodiuseriai Emmettas ir Furla kreipėsi į teismą su 10 mln. JAV dolerių ieškiniu prieš „Morgan Creek“, dėl to, kad kino kompanija pažeidė koprodukcijos sutartį, pasirikdama pagrindinį aktorių ir nustatydama biudžetą bei filmavimų tvarkaraštį be Emmeto ir Furlos patvirtinimo.

Tiesą sakant, tai nebuvo pirmas kartas, kai projekto kūrėjams ginčus tenka spręsti teisme. Pati kino studija padavė į teismą Afeni Shakur dėl filmui reikalingų teisių į Tupaco muziką.

Kadangi kitas biografinis filmas apie reperį – „Universal“ studijos kurtas „Tiesiai iš Komptono“ (angl. „Straight Outta Compton“) – visame pasaulyje uždirbo daugiau kaip 200 mln. JAV dolerių, Tupaco projektas atrodė pakankamai perspektyvus. Tupaco gyvenimo istorija – įskaitant jo iškilimą iki milijonus diskų parduodančio atlikėjo ir paslaptingą mirtį – atrodė tikrai patraukliai.

Tupaco personažas du kartus pasirodė kituose filmuose – „Notorious“ (2009 m.) ir jau minėtame „Straight Outta Compton“ (2015 m.), o jį atitinkamai įkūnijo Anthony Mackie‘is ir naujokas Marccas Rose‘as.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles