Paskelbti aktoriai, vaidinsiantys Dano Browno romano „Inferno“ ekranizacijoje

Paskelbti aktoriai, vaidinsiantys Dano Browno romano „Inferno“ ekranizacijoje

Vieno populiariausių moderniojo amžiaus rašytojų Dano Browno romanai visuomet sulaukia milijonų skaitytojų dėmesio, o knygų populiarumui nenusileidžia ir itin pelningi pagal jas sukurti filmai. Rono Howardo režisuotos D. Browno knygų ekranizacijos susilaukė neįtikėtinos sėkmės, o dabar trečiąjį romaną „Inferno“ pasiryžęs kurti režisierius jau surinko pilną aktorių komandą.

Kaip buvo pranešta anksčiau, prie filmo prisijungė Felicity Jones. Aktorė, geriausiai pažįstama iš praėjusių metų filmo „Visko teorija“ (angl. „The Theory of Everything“), už kurį ji yra nominuota Oskarui, įkūnys daktarę Sienna Brooks, kuri padeda pagrindiniam herojui Robertui Lengdonui išsiaiškinti įvairias filmo metu kylančias paslaptis.

Dabar paskelbta, jog prie filmo prisijungė dar trys aktoriai. Omaras Sy žiūrovams yra geriausiai pažįstamas iš visą pasaulį sužavėjusio prancūzų filmo „Neliečiamieji“ (angl. „Intouchables“) ir praėjusių metų hito „Iksmenai: Praėjusios ateities dienos“ (angl. „X-Men: Days of Future Past“). Aktorius Irrfanas Khanas buvo pastebėtas vaidindamas tokiuose filmuose kaip „Lūšnynų milijonierius“ (angl. „Slumdog Millionaire“) ir „Pi gyvenimas“ (angl. „Life of Pi“). Aktorė Sidse Babett Knudsen pasižymėjo vaidindama danų seriale „Pilis“ (dan. „Borgen“).

Savaime suprantama, pagrindiniame Roberto Lengdono vaidmenyje vėl pamatysime Oskaro laureatą Tomą Hanksą. Kaip galime suprasti iš daugybės pavardžių, filme tradiciškai bus surinkta tarptautinė komanda. Filmas „Inferno“, kaip ir to paties pavadinimo knyga, pasakos apie simbologo R. Lengdono kelionę į Italiją, kur jis susiduria su žymiuoju rašytojo Dantės sukurtu mitu apie pragarą, dabar naudojamu įvykdyti sąmokslą prieš žmoniją.

Galima neabejoti, kad filmas susilauks milžiniško populiarumo. 2006 metais pirmoji D. Browno romano ekranizacija „Da Vinčio kodas“ (angl. „The Da Vinci Code“) surinko netgi 758 milijonus dolerių. 2009-aisiais sukurtas filmo tęsinys „Angelai ir demonai“ (angl. „Angels and Demons“) pasirodė ne ką prasčiau ir uždirbo beveik pusę milijardo dolerių.

„Inferno“ filmavimą planuojama pradėti šį balandį, o filmo premjera numatoma 2016 metų spalio 14 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles