Žurnalas „Forbes“ paskelbė daugiausiai uždirbusių aktorių dešimtuką

Žurnalas „Forbes“ paskelbė daugiausiai uždirbusių aktorių dešimtuką

Kaip ir kasmet žurnalas „Forbes“ renka aktorių dešimtukus, kuriuose aprašo jų pelningumą, mažiausią pelningumą ir dar daug kitų sąrašų. Vienas labiausiai laukiamų dešimtukų – sąrašas, kuriame įvardinti daugiausiai uždirbę aktoriai. Jame būna įrašyti vaidmenų atlikėjai, kurie vaidino filmuose, kuriamuose nuo 2013 gegužės iki 2014 gegužės.

2014-ųjų daugiausiai uždirbusių aktorių sąrašas atrodo taip:

1. Robertas Downey‘is Jaunesnysis. Prie šio aktoriaus finansinės sėkmės prisidėjo ne tik „Teisėjas“ (angl. „The Judge“), bet ir studijos „Marvel“ honorarai. Tai yra vienintelis aktorius, kuriam algos ši studija tikrai nešykšti. Jo uždarbis – 75 milijonai dolerių.

2. Dwayne‘as Johnsonas. „Greitų ir įsiutusių“ (angl. „Fast and Furious“) ir „Eilinio Džo“ (angl. „G.I. Joe“) žvaigždė labai stipriai sukasi Holivude ir iš visų projektų nusiriekia bent po kelis milijonus savo atlyginimui. Šiais metais pasirodęs „Heraklyje“ (angl. „Hercules“) ir kitais metais pasirodysiančiame „San Andreas“ (angl. „San Andreas“) aktorius uždirbo 52 milijonus dolerių. Prie šios algos prisidėjo ir jo dalyvavimas TV projektuose ir serialuose.

3. Bradley‘is Cooperis. Oskaro laureatas sparčiai kyla į pelningiausiųjų sąrašo viršų. Su „Optimisto istorija“ (angl. „Silver Linings Playbook“) ir „Amerikietiška afera“ (angl. „American Hustle“) patį didžiausią savo žvaigždės ryškumą pasiekęs aktorius šiais metais nebuvo labai matomas, tačiau vis tiek pasirodė kinuose. Tai – „Serena“ (angl. „Serena“) ir „Galaktikos sergėtojai“ (angl. „Guardians of the Galaxy“), kuriame jis įgarsino pašėlusį meškėną Roketą. Šių metų jo alga siekia 46 milijonus dolerių.

4. Leonardo DiCaprio. Nors aktorius trumpam ir pasitraukia aktorystės, tačiau tai nereiškia, kad jo kurti vaidmenys jam neneš algos. Dar pernai pasirodęs ir iki šių metų rdytas „Volstryto vilkas“ (angl. „Wolf of Wall Street“) aktoriui sukrovė 39 milijonus dolerių atlyginimą.

5. Chrisas Hemsworthas. Dar viena „Marvel“ žvaigždė, gebanti vaidinti ne tik superherojų. Nepaisant to, jo pasirodymas antrojoje „Toro“ (angl. „Thor“) dalyje tikrai prisidėjo prie jo šiųmetinio algalapio. Jis šiemet uždirbo 37 milijonus.

6. Liamas Neesonas. Su 36 milijonais šeštoje vietoje atsiduria veiksmo filmų žvaigždė, kuris jau labai greitai pasirodys kino teatruose su paskutiniąja „Pagrobimo“ dalimi. Šiais metais jis puikiai pasirodė veiksmo trileryje „Non-Stop“, su kuriuo taip pat užkariavo gerbėjų širdis ir pinigines.

7. Benas Affleckas. Vos vienu milijonu mažiau už L. Neesoną surinkęs aktorius ir režisierius savo didžiausiu 2014-ųjų vaidmeniu gali laikyti pasirodymą D. Fincherio režisuotoje juostoje „Dingusi“, kuris buvo be galo sėkmingas visame pasaulyje. Šiais metais B. Affleckas gali išsigryninti 35 milijonų dolerių čekį ir toliau ruoštis Betmeno vaidmeniui.

8. Christianas Bale‘as. Tiek pat, kiek ir B. Affleckas uždirbęs aktorius šiemet tikrai sublizgėjo. Gavęs atlygį už pernykštę „Amerikietišką aferą“ aktorius tapo žydų tautos gelbėtoju ir praskyręs jūrą vedė izraelitų tautą į laisvę filme „Egzodas: Dievai ir karaliai“. Jo uždarbis – 35 milijonai dolerių.

9. Willas Smithas. Šiam aktoriui šiais metais alga byrėjo ne tiek iš vaidybos, bet iš prodiusavimo veiklos. Nors pernykštis „Žemė – nauja pradžia“ (angl. „After Earth“) ir buvo katastrofiškai nesėkmingas finansiškai filmas, algalapis vis tiek buvo išgrynintas. Tuo tarpu šiemet jis tepasirodė labai trumpame vaidmenyje filme „Žiemos pasaka“ (angl. „Winter‘s Tale“) ir kartu su Jay-Z prodiusavo filmą „Enė“ (angl. „ Annie“), kuriame pagrindinius vaidmenis atliko juodaodžiai aktoriai. Aktoriaus alga šiais metais – 32 milijonai doleriai.

10. Markas Wahlbergas. Paskutinysis šių metų daugiausiai uždirbęs aktorius yra naujoji „Transformerių“ (angl. „Transformers“) franšizės žvaigždė. Jo uždarbis pradėjo kauptis su dar pernai/šiemet pasirodžiusiu „Išlikęs gyvas“ (angl. „Lone Survivor“), bet „Transformeriai“ dabar bus pagrindinis jo atlyginimo šaltinis. Prie algos, beje, prisideda ir naujasis aktoriaus vaidmuo filme „Lošėjas“ (angl. „The Gambler“), kuris JAV pradėtas rodyti vos prieš savaitę.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles