„Marvel“ nužudė svarbų Keršytojų komandos narį

„Marvel“ nužudė svarbų Keršytojų komandos narį

Kompanija „Marvel“ nužudė vieną iš svarbiausių Keršytojų komandos narių. Kaip praneša leidinys „New York Daily News“, trečiame komiksų serijos „Pilietinis karas II“ (angl. „Civil War II“) numeryje žuvo Briusas Baneris, kurį skaitytojai labiausiai atpažįsta iš jo alter ego – Halko.

Briuso Banerio žudiku tapo Sakalo akis. Jis paleido mirtiną strėlę į savo kolegos galvą. Toks siužetinis „Pilietinio karo II“ vingis sukėlė nemažai pasipiktinimo iš „Marvel“ gerbėjų, kurie reikalauja atgaivinti Briusą Banerį sekančiame serijos numeryje.

Briuso Banerio/Halko personažas buvo sugalvotas 1962 metais. Jį sukūrė legendinis komiksų krikštatėvis Stanas Lee ir komiksų autorius Jackas Kirby‘is. Jų sugalvotas superherojus pasirodė animaciniuose filmuose ir pilnametražiuose kino juostose. Tai buvo vienas populiariausių ir žymiausių „Marvel“ personažų.

Briusą Banerį kine šiuo metu įkūnija aktorius Markas Ruffalo. Jis kitais metais ir vėl pasirodys šiame amplua filme „Toras: Ragnarokas“ (angl. „Thor: Ragnarok“). Kol kas nežinoma, ar personažo žūtis komiksuose turės didelę reikšmę tolimesniuose Halko pasirodymuose kine.

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. MArius / 2016 liepos 14

    Kiek pamenu Baneris yra pasakes, kad jis buvo pasiemes sautuva, isikises sau i burna is paspaudes gaiduka o halkas ja isspjove, tai kaip strele galejo ji uzmusti?

    • Dario Voitukevez / 2016 liepos 14

      Tai buvo filme, bet ne komiksuose.